Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift Sport, vagy...

Suzuki Swift Sport, vagy Honda SH300i?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy fogok kapni örökségből 3 575 000 Ft körüli összeget, amiből tudnék venni egy vadiúj robogót amit már nagyon szeretnék a nagy városi közlekedés miatt, vagy spórolni hozzá kb két milliót, és egy vadiúj Swift Sportot venni. A robogó 1,7 millióba kerül.


Jelenleg van autóm, egy 5 éves Skoda fabia amire eléggé kell költeni. A Swiftben pedig jobban bízom, viszont az a robogó is hihetetlenül tetszik nekem.


Ha vadiújan akarnátok, hogy döntenétek? Spórolnátok hozzá swift sportra, vagy a robogó?



2020. szept. 10. 14:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzem a Skodát el tudnám olyan 1 millió forintért.
2020. szept. 10. 14:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább autó.
2020. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

5 éves Skoda Fabia miért csak 1 milliót ér?

Robogó nem lehet autó alternatívája, mert nem tudod egész évben használni. Autó mellé jó.

2020. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért csak 1 millió, mert fapados felszereltségű, 1 literes motorral. Mondjuk a hangrendszer amit bele pakoltam, kicsit megdobhatja az árát, de az elenyésző. Ha már lenne egy Swiftem, akkor nem gondolkodnék a robogón egyébként. De lehet, hogy megelégszem kiállítási darabbal, nem tudom.
2020. szept. 10. 14:35
 5/10 anonim ***** válasza:
vehetsz robogót meg egy normális JAPÁN kocsit enyi pénzből
2020. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hallgatom a javaslatokat, hogy okoskodjam ki. Ez a robogó mindenképp nagy előny lenne nekem, és hihetetlenül tetszik.
2020. szept. 10. 14:45
 7/10 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem elobb probald ki a swiftet ugyanis a sport a nevében.....hát hogy is mondjam.......nem arra van kitalalva meg nem azt fogja nyujtani szerintem amire te szamitasz.
2020. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha használt dolgokról lenne szó, gondolkodás nélkül az SH-t venném, de így hogy ki tudnál hozni egy új autót szalonból, hát gondolkodás nélkül a Swift :) Én amúgy csak ha nagyon-nagyon muszáj akkor ülök autóba, amúgy motorozom szinte első hóesésig, de ilyen esetben csak az autó. És ha így tudsz spórolni, akkor az autó után pár évre meg tudod venni az SH-t is.
2020. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de miért kell költögetni az 5 éves kocsira? Komolyan érdekel, mert én is ilyen korú autót szeretnék venni.


Én a Swiftet venném

2020. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kopó alkatrészek, illetve előfordult már rajta relé hiba is, illetve gyertya trafó hiba.
2020. szept. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!