Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rohangálós autónak Swift vagy...

Rohangálós autónak Swift vagy Punto?

Figyelt kérdés

Napi 25 városi km-re keresek autót, ez a 25 km is 6-8 motorleállítással.

Nem akarok rá sokat szánni, eddig Swiftet akartam annak ellenére, hogy nem jön be, meggyőző amiket az igénytelenségéről mesélnek.

Viszont a családban volt egy 1-es Punto újkora óta, és a nosztalgia miatt kicsit elfogult vagyok vele, sokkal jobban bejön mint a Swift.

Még F Astrákat néztem, de azok nagyjából mind rommá vannak rohadva.


Mellényúlás lenne egy Punto?

A szempont, "semmit nem akarok rá költeni".Mielőtt felhördülnének páran nyilván ha muszáj akkor igen, tehát nem 1 hónap alatt akarom legyilkolni, de nem akarom benyalni egy olyan autóval amire hetente költeni kell,hogy működjön.


Esetleg más tippek is jöhetnek autótípusra, mert a Swiftet a hátam közepére nem kívánom, pusztán racionális döntésnek tartom.



2020. szept. 13. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár OPEL párti vagyok, de Számodra erre a célra szerintem jobb egy SWIFT ha nincs szétrohadva.
2020. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezek közül MIND szét van rohadva. A Punto egy katasztrófa, A Swift legalább motorikusan bírja de 20+ évesek és szét vannak rohadva.

F Astra szintén...

2020. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogok rohadásmentes darabot találni, illúzióim nincsenek, de a mértéke nem mindegy.

Pl. Astrából ami rohadás mentesnek van hirdetve azon már képen látszik a 3 ezer forintos festékszóró munkája.Szóval az úgy értelmezendő, hogy nincs látható rozsda, mert rátaknyoltam festékkel.

2020. szept. 13. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül max az a szempont dönthet, melyik kényelmesebb.

Semmi más. Munkásautónak mind megfelel, de használható állapotút nem nagyon fogsz találni.

Döntsön inkább a csomagtartó mérete és a kényelem.

2020. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Astra
2020. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, legyen rajta 2 év műszaki, ne legyen durva motorikus hibája, aztán mehet.
2020. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Swift.
2020. szept. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyik sem jobb a másiknál, én is azt mondom hogy motorikusan ne legyen olyan nagy baja, meg a rohadás se legyen olyan nagy mértékű, a többi nem lényeges ha valóban csak rohangálni kell nem hobbiautózásra.
2020. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Suzuki Swift 1997-2002 ebből vegyél nagypapa autót
2020. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!