Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rokontól tudnék venni egy...

Rokontól tudnék venni egy Peugeot 307 1.6 benzinest 2005-ből. De félek tőle. Nem szarok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Intelligencia kérdése mindkét fél részéről így van.

Sajnos van ahol ez hiányzik.

Igazából sok magyar 500 ezer Ft-os autónál is hibátlant akar venni. Aztán meg fel van háborodva mondjuk ha cserélni kell a hengerfej tömítést vagy a turbó felhordja az olajat.

2020. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11: Ez nagyon nagy igazság. Valamiért autóvásárlásnál egy csomóan képtelenek logikusan gondolkodni. Egyszer árultam egy autót, 2 millió forintért. Szinte hibátlan volt, a vevőjelölt pedig pont ilyet keresett régóta. Autószerelő volt, eljött 200 km-ről megnézni. Ment vele, megnézte, igazából nem tudott rá rosszat mondani, azon kívül, hogy valahonnan csapágyhangot hall, amit majd cserélni kell. Láttam rajta, hogy kezd elbizonytalanodni. Kérdeztem, hogy mennyibe kerül az a csapágy, amit cserélni kell. Azt mondta, hogy 30 ezerbe. Így nem kellett neki. Az mindegy, hogy 10 ezret eltankolt, amíg megnézte. Beszéltünk még utána, megnézett egy csomó autót az enyémen kívül, míg 9-10 hónapra rá talált egy olyat, amin épp semmit nem kellett cserélni. Nekem mindegy volt, meg tudom, hogy vannak ilyen emberek, csak az volt a meglepő, hogy egy autószerelő is ezt csinálja, akinek tudnia kéne, hogy mi van.
2020. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!