Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autónál házilag megoldható...

Autónál házilag megoldható üregvédelemre van e jó gyakorlati ötlete valakinek mert az olcsó üregvédő pisztoly ehhez nem alkalmas?

Figyelt kérdés
A következő a gondom Dinitrol üregvédő anyagot szeretnék bejuttatni a járművem rozsdától védeni kívánt üregeibe vettem a weben egy GEKO alváz-üregvédő pisztolyt érdekes előre is sejtettem hogy az elképzelésemhez mem lesz jó! Korábban volt már a járművem Dinitrolos üregvédelmen szakműhelyben ki van fúrva meg dugózva azon a minimális helyeken ahol nagyon kell (és persze ott dugók vannak), sajnos ezek az amatőr pisztolyok 40cm hosszú 10mm vastag csőve azon a 8-as fúraton és a küszöbnél nézem kb.80cm-re kellene a fúrattól mindkét írányba behatolni. Csináltam 8-as műanyag légfékcsőből 80cm hosszú csövet hozzá de azon már a tiszta vizet se nyomja ki ez a hajlakkfúvó elven müködő valami nem egy csoda a profi pisztoly 100e. fölötti árban van! Az üregvédelem szakműhelybe közel 60e.-be kerülne, szerintem 2l-nyi anyagot nyomnak egy autóba az kb.5e.-be kerül nagytételben kicsit irreális dolognak tartom kb.fél óra munkáért 50e ft-ra levágni egy autó tulajdonost! Természetesen az általam vett üregvédő pisztolyt megfelelő sűrítettlevegő nyomással meg tudom hajtani nem az a baj ez ez nagyon amatőr megoldás zárt terű nyomókamrás megoldás jobb lenne a spray-s doboz elvre gondolok néhány atm.nyomás még hosszabb csövön is kitolná az az anyagot zárt házból!

#autó #rozsdavédelem #alváz- és üregvédelem #Üregvédő viasz #Üregvédelem házilag
2020. szept. 19. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!