Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van külön kifejezés a lakókocs...

Brigol20 kérdése:

Van külön kifejezés a lakókocsira, ami nem “szállítható”?

Figyelt kérdés
Olyan lakókocsira szeretnék keresni, amit nem lehet szállítani csak lerakják valahova és nem tudják elvinni úgymond, senki?!😅

#lakóautó #Nem szállítható #Más kifejezés
2020. szept. 20. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen régi, műszaki hiba, lejárt vizsga miatt nem szállítható lakókocsikat telepített lakókocsinak szokták mondani szerintem. De nem igaz, hogy fizikailag nem lehet elvinni, csak macerás, mert már annyira nincs egyben a gumi, futómű stb.
2020. szept. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tessék? Van a lakóautó, ami olyan, mint egy teherautó és van a lakókocsi, amit utánfutóként kötnek az autó után. Ezen kívül nincs más lakó"izé", értelme sem lenne. Ha azt akarod, hogy ne lehessen szállítani, akkor cövekelj le vele és ne vontassad el.
2020. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es! A kérdező a telepített lakókocsira gondol. Sok kempingben láttam már ilyeneket. Van, ahol kis kertecskéket is kialakítanak köré.
2020. szept. 20. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

HA lejár a műszakija akkor nem vontatható , csak tréleren vihető.

EZ a telepített lakókocsi.

2020. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Szállítható az mind. Attól hogy lerakják véglgesen valahova, műszaki nélkül, nem jelenti azt, hogy nem húzza el valaki 😀
2020. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cserefelépítményes lakókocsi talán?
2020. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3: Nagyszerű, de akkor nem egyszerűbb egy lakókocsit venni és fixen otthagyni a terepen, mint eleve egy lepusztult roncsot venni?
2020. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2020. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

(Gondolom valamelyik válasz ugyan attól a személytől van,) de kifejezetten köszönöm az 1, 3, 4, 6, 8-as válaszolóknak az értelmes és segítségnyújtó válaszát, így már rá tudok keresni, ami Nekem kell!☺️

A többi szimplán kötekszik.. nagy vonalakban válaszolok Nekik, hogy nem lehet vontatni, mert nincs kereke se meg a vontatója se azt csak lerakod és ott van, de ettől függetlenül nem roncs!🤦🏼‍♀️Ne érdekeljen Titeket, mit szeretnék és mit nem, ha nem tudtok segíteni, okoskodni se kell, köszönöm!🤗

2020. szept. 20. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Gondolkodj Vilmos, gondolkodj! Veszel egy lakókocsit, amit elvontatsz és fixen letepítesz, így lesz fixen telepített lakókocsid. A kempingek sem csinálták máshogyan, elhiheted. A roncsot úgy értettem, hogy forgalomból ki van vonva, tehát roncsként használják. Nem tudom mi volt ebben kötekedés, de köszönöm a lepontozást, többet ne várj tőlem segítséget.
2020. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!