Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a három hengeres...

Mit gondoltok a három hengeres dízel Seat Ibizákról? 1.4PDI vennétek, vagy nem vennétek? Miért nem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 11:28
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Vennék. Tök jó motor.
2020. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb azért nem, mert lomha, de ha igényeknek megfelel, akkor venném, nincs velük probléma
2020. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A PD-k már eléggé régiek. Semmiképp sem akarsz beruházni egy CRTDI-s motorra? 2010-től kezdődően már vannak és fele annyi gond van velük.
2020. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó az 1.4 PDTDI motor, ugyanaz, mint az 1.9 PDTDI, csak egy hengert levettek róla. Tehát jó. Viszont én ezt a motort nem bírnám elviselni, olyan szinten durva, ocsmány járáskultúrája van, hogy egy modernebb traktort leköröz hangban, hangosságban. És belül is remeg minden tőle, mert 3 hengeres, rendkivül kiegyensúlyozatlan. Ettől nem lehet eltekinteni. Pedig én szeretem a dízeleket, de ez még engem is nagyon zavarna.
2020. szept. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
#4 Lényegesen jobb mint a Hyundai Getz-be szerelt 1.5-ös szívódízel.
2020. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Azt nem ismerem hálistennek.

2020. szept. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
3 hengeres 12 szelepes Common rile közvetlen befecskendezéses dízel. Ráz mint a rohadt élet, képzeld el, hogy 1500-as fordulat alatt nem tudod fogni a kormányt. 1300 alatt pedig konkrétan az ablakok kiakarnak esni.
2020. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényegében a 101 Lovas 1.9pdtdi motorról van le csapva egy henger . Én inkább az 1.9-eseket nézném azért az még mindig jobb motor és jobban is megy , nem mellesleg nagyobb tempónál sem pörög az egekbe
2020. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!