Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 (60ccm- frissen...

Simson S51 (60ccm- frissen fúrt) bejáratásához milyen kipufogót szerezzek?

Figyelt kérdés
Az ideális kipufogó a gyári lenne, viszont az összes, amiről tudok és nincs a csillagos egekben az ára, már sz*rrá van rohadva és nem szívesen költenék pénzt egy rozsdavagonra. Mire kéne figyelnem kipuff vásárláskor, mit ne vegyek, mit érdemes? Kinek mi jött be? Jelenleg egy 'gagyirezó' olcsó gány van rajta (ez: [link] ) , amit amúgy is cseréltem volna a közeljövőben. ( ui: a konfúzorméretnél mi az optimális?)

2020. szept. 23. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen kipufogó van rajta mikor bejáratod
2020. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Úgy se forgatod rezó sávban. A gagyirezóval is bejárathatod.
2020. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
régi kérdés ugyan, de nem eléggé.. Én szujórezót vettem 50ccm re tervezve de ez nem lényeg, mert 60 as motorral is ugyanúgy teszi a dolgát. Én ezzel "járattam" be 400km en keresztül, de hát.. amilyen a motor olyan a gazdája is menne ha mehetne, szóval lehúzom neki ha alkalom adódik rá.. Szujórezó nem drága de nagyon sok idő, míg kész lesz, gagyirezót semmiképp ne vegyél rá, mert lefojtja a motort. Vagy éppen belsőrezós gyári kinézetűt. Ízlésed szerint válassz.
2020. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Szóval, van néhány tévhit itten.


A rezonátor kipufogót mindig adott hengerhez veszünk, ha faragva van, akkor olyan emberrel csináltatjuk akinek van hozzá kipufogó terve.


A gyári kipufogó jó a gyári vezérlésű persely összes elérhető túlméretéhez.


Tehát egy sima 60/2 a gyári kipufogóhoz jó.


A gagyirezó nem folytja a motort, nem gyilkolja le. Mindössze egy nagyon rossz konstrukció és nem optimális a visszatöltő hulláma, de hamar kiüríti. Így többletfogyasztással fogsz járni és hullámos lesz a nyomatékgörbéd.

2020. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!