Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van állapotlap, akkor kell...

Ha van állapotlap, akkor kell átvizsgáltatás?

Figyelt kérdés

Egy használtautó kereskedésben kaptam állapotlapot az autóhoz, ahol le vannak írva a hibái, körbemérték, leírták, hogy hol van utólagos fényezés, fékhatásmérés eredmények, lengéscsillapító, emisszió, stb.


Ezek után érdemes még nekem is csináltatnom egy külön átvizsgáltatást, mint szokásos használt autónál, vagy az sem adna több információt ehhez képest?



2020. szept. 24. 18:05
 1/3 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
Attól függ ki csinálta az állapotlapot. Lízingcégek, hitelintézetek általában olyan partnert bíznak meg aki elég alaposan felméri a jármű állapotát és tényleg becsületesen végigmegy egy 150-200 pontos checklisten. A használtautó nepperek viszont gyakran csak odasumákolnak valami szépet a papírra, gondolván hogy az majd bizalmat ébreszt a vevőben, de egyébként nem nagyon vizsgálnak semmit a járművön.
2020. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Márkakereskedés árulja, az ő szervizük csinálta az állapotlapot.
2020. szept. 24. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Márkaszervizben alapból nem a lehúzásból élnek, hanem a (viszonylag) drágán árazott szolgáltatásokból, szóval alapból én nem aggódnék annyira, bár ettől függetlenül szakival mennék el érte.
2020. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!