Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a tudásom autók terén?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves srác vagyok, mindig is érdekeltek a kocsik, de csak annyit tudok nagyjából hogy felismerek bármilyen kocsit. De szeretném bővíteni a tudásom, és olyanokat megtanulni, hogy pl belenézek a motorba és megállapítom hogy milyen az a motor, jellemzőit elmondom stb. Ilyen tág tudásra hogyan tehetnék szert? Mint az ilyen autós youtuberek, pl draskovics andris, vagy egy totalcar újságíró. Nagyon érdekelnek a kocsik csak nemtudom honnan tanuljak

2020. szept. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha már a videókat szóba hoztad, elég sok jó anyag van, amiből ki lehet indulni. Ha emellé van egy ismerős, aki foglalkozik autókkal, esetleg neki be lehet segíteni akár ingyen.
2020. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább autószerelős csatornákat kövess be.
2020. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó cikkek is vannak a neten. Google-ba beyrod, hogy motor működése, váltó működése stb.
2020. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem tapadj rá egy helyi autószerelőre. Ha olyan, akkor el is magyaráz mindent. Nekem apum volt szerelő, ugyhogy nekem minden tudását átadta. :)
2020. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gajdán Miklós videóit nézd youtubeon, tőle sokat tanulhatsz magáról a motorok működéséről. Ha már van fogalmad róla mi is zajlik a motortérben, utánna nézhetsz milyen hengerelrendezèsek vannak pl: soros, boxer, V, ..stb...
2020. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:
34%
Ha 17 évesen még ezt is a neten kell megkérdezni, akkor nem kicsi a baj. :(
2020. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!