Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP, JavaScript tudásom...

PHP, JavaScript tudásom akarom fejleszteni. Szerintetek könyvből avagy oktató videóból jobb tanulni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Könyv részletesebb, videó gyorsabb. Te döntésed.
2016. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
w3schools
2016. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a könyvre szavaznék de melyik módszer érthetőbb?
2016. nov. 13. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a könyvet, e-könyvet jobban szeretem, ha valamivel most kezdek el foglakozni, gyorsan lehet benne keresni, átugrani részeket, visszaugrani, lényeget kiemelni. A videók itt nekem unalmasak.

De ha valamilyen haladóbb témáról van szó, akkor segít, hogy nem csak látom a kódot, de hallom is párhuzamosan a hozzáfűzött kommentet.

2016. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont haladóbb szinten idegesít, hogy ha valamit tudok, akkor bele tekerek és lehet valami fontos részt ugrott át, amit életemben nem hallottam. Másrészt videóban visszakeresni, nehéz. Könyveket ezért szeretem jobban ilyenkor, mert egyrészt visszakeresni is lehet, másrészt meg átugorni.
2016. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én abszolút könyvpárti vagyok, eléggé nagy tanulási rutinnal. Logikusan végigvezet valamin, volt lektora, aki akkor is értékes tanácsokat ad, ha a szerző tényleg ért hozzá, ide-oda lapozgatható, saját sorrendemben olvasható.
2016. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Relierf válasza:
Én igazából nagyon sokat tanultam a videókból. A könyv alaposabb, részletesebb, a videó a gyakorlatban ad sok segítséget. Az SQL-t könyvből tanultam, de a gyakorlati megvalósításokat videókban lestem el. Szóval inkább videópárti vagyok, de olvasom a könyveket is.
2016. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!