Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen drága a szervíz?...

Miért ilyen drága a szervíz? Lehúzás?

Figyelt kérdés

Van nekem egy 2003as A4-em, 2.0 benzin 131 ló

Vittem szerelőhöz állapotfelmérésre, és elég durva összeg jött ki a végén, egész pontosan majdnem 600.000 Ft. Mondanom sem kell, ennyit nem szeretnék lölteni rá.

Ilyenek sorolt fel, mint: katalizátor csere, szervokormánymű hiba, gyenge akkumulátor, egr nyomásátalakító, szekunder levegőszelep, üzemanyag szivattyú, gázos lengéscsillapító, szervo szivattyú, abs gyűrű, abs hidraulikai egység, vezérműlánc készlet.


Picit számolgattam, azért a 600.000es összeget kicsit sokallom. Már az állapotfelmérés is majdnem 30 ezer volt. Szerintetek nézessem át máshol inkább? Úgy érzem le akar húzni.



2020. szept. 24. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Mondanom sem kell, ennyit nem szeretnék költeni rá"

Nem kötelező, ellenben viseld a következményeit.....

2020. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát amiket felsoroltál, 1-2-szer kell cserélni vagy javítani a kocsi élettartama alatt szóval nem félévente.
2020. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az Audimra kis túlzással kb. évente elköltök ennyit, pedig csak rutinkarbantartást kér.

Ez egy drága márka (az, hogy te olcsón jutottál hozzá egy lerúgott szeméthegyhez, nem változtat ezen semmit).

2020. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ennyi idős Fabiára, Golfra is el lehet locsolni 3-4 kilót, ha alapos a szervíz. Pedig a prémiumhoz közük sincs. Attól függ, mennyire megfáradt a kocsi. Azt meg ne várja senki, hogy 5000-es óradíjból bárki szervízt tartson fenn, és mindenből a legolcsóbb alkatrészt kókányolja bele a behozott kocsiba, mert sokszor olyan a minőség, hogy az utánigazítással mennek el a hosszú percek.
2020. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#13 Dehogynem változtat, mégtöbbet költhet rá.....
2020. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!