Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha kiírom a kocsim hátuljára: régen én is gyorshajtó voltam, de befenyítettek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 12:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
"Vezess ugy hogy azzal tudtara adod a masiknak hogy amint lehet elengeded" na ezt fejtsd ki jobban, hogyan bajcsevegjek a mogottem levovel
2020. szept. 27. 14:18
 12/17 A kérdező kommentje:
"hogy más mit gondol" ha a nyakamra jon kovetesi tavolsagot be nem tarva az nem csak egy gondolat
2020. szept. 27. 14:20
 13/17 anonim ***** válasza:
Gyerekes. Pont mint az apple matrica és társai.
2020. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

beraksz egy vascsövet a kocsiba, aztán ha amperkedik félreállsz... Nyugi akkor már nem fog tenni semmit, csak tovább halad, ha meg kiszáll akkor fejbe baszod a csővel


Peace

2020. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Lepontoztak pedig hatasos amit irsz csak nem akarok most meg vadlott lenni exgyorshajtokent
2020. szept. 27. 16:57
 16/17 anonim ***** válasza:

"vagy annyira nem érdekelne hogy araszolnál tovább mögöttem 50 nel 40 nel 30 al mikor milyen tábla van?"

Annyira nem érdekelne. Nem én vagyok az, aki 30-as táblánál 80-nal fog letolni, mert én is be szoktam tartani a sebességhatárokat. Nem megyek a lökhárítódon, nem villogok, nem dudálok. Ezért nekem hiába írod ki, hogy be lettél fenyítve, nem fog érdekelni. Lehet, hogy el sem olvasom. Akinek meg mindig minden sürgős és letojja a sebességhatárokat, az nem ér rá nézelődni menet közben.

2020. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha nem tud ep elozzni akkor nincs mas valasztasa
2020. szept. 27. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!