Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a normális az autós oktatók...

Ez a normális az autós oktatóknál?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon kiakadni, ugyanis az oktatóm nemhogy a 2x50 percet nem tartja be, de a másfél órát sem. Ezen kívül mimdig húzza az időt, kitalál valamit, hiába szólok neki, hogy pl. nem akarok fagyizni, mert megy vele az idő.... és mindig játsza a mártírt, hogy ő mindent a diákokért tesz stb. Próbáltam neki szólni az időhúzással kapcsolatban is diplomatikusan, (az órák eleje is azzal megy el, hogy akkor írogatja be az adatokat, meg hogy állítólag mi előző órán mikor végeztünk)de mintha nem hatna rá. Összeveszni nem szeretnék vele, mert meg tudom szívni rendesen. 30 óránál járok, de minimum 5-öt megspórolt magának...ha nem sokkal többet... Minden oktató ilyen lehúzós féreg általában? Mert ez az! Értem én, hogy kevés a pénz, de miért kell 20-on éves rendes, kedves, mosolygós fiatalokat szopatni és lehúzni? Nincs lelkiismerete?

2020. okt. 5. 15:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem vagyok vele előrébb, de legalább megnyugtat, hogy akkor direkt ilyen megélhetési parasztok általában és nem csak velem szemben. gondoltam, hogy így van, de azért ott motoszkált a fejemben, hogy lehet én vagyok csak béna, hogy engedem..
2020. okt. 7. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!