Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályára hány lóerős autót...

Autópályára hány lóerős autót érdemes vàlasztani, 1,5tonna saját tömeg mellett?

Figyelt kérdés

Autópályára hány lóerős autót érdemes vàlasztani, 1,5tonna saját tömeg mellett?


Àtlagos vezetési stílussal.

2008 körüli német TDI.


2020. okt. 14. 21:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

#39: egy ~110LE Passat szerinted szétesik 130-nál? szerintem nem.

De még a Golf vagy egy Astra sem.

A kis autók zajosak és pattognak, hiába veszel egy Abarth 595-öt, nem lesz jó vele pályázni, pedig az aztán nagyon megy.

De ha van egy normál tengelytávú kasznid egy átlagos motorral, akkor pár 100 km nem gond.

2020. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#41: Senki nem beszélt 110 lóerős Passatokról :D

Itt mindenki azt ugatja, hogy ami tud menni 90-nel, azzal már tökre lehet pályázni. Itt 50-60 lóerős autókat magyaráz mindenki, hogy azzal már lehet. Persze, lehetni lehet.


Amúgy az én válaszom a kérdésre le van írva korábban, teljesen egyszerű mondatban.

"Olyan autóval AJÁNLOTT pályázni, ami erőlködés nélkül képes tartani a 110-120-130-cas tempót".

Ennyi. Nem írtam hozzá lóerőt. De nyilván való, hogy erre egy 60 lóerős kocsi nem a legjobb választás. Attól függetlenül, hogy tudnak menni azok is 100-zal...


Az embberek nem értik mi a különbség a minimum és az ajánlott teljesítmény között...

2020. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Azzal megy mindenki amivel akar, felőlem mehettek biciklivel is pályán csak fejezzétek már be...
2020. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!