Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha forgalmi...

Ultraboy kérdése:

Mi történik ha forgalmi vizsgán nekem jön egy autó? ( bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Teszem fel, én szabályosan haladok, de valaki belém jön, ezzel kárt okozva az autóban, amivel ugye nem lehet tovább haladni. Viszont a vizsgából még lenne 20-30 perc. Ebben az esetben új vizsgát kell tennem, vagy automatikusan vége az egésznek és átmentem az addig látottak alapján?


remélem érthetően tettem fel a kérdést :)



2020. okt. 19. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keletkezett nagy kár, tehát járóképes marad az autó, akkor a papírozás vagy helyszínelés után mehettek tovább, ha nem akkor pedig adnak új vizsgaidőpontot (ami elvileg nem kerül semmibe - elvégre nem a te hibádból történt). De ha meg olyan, hogy pl. már csak 5 perc/párszáz méter lenne és addig hibamenetesen vezettél, azt is mondhatja a vizsgabiztos, hogy megvan.
2020. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ ez hasznos volt!


és mivan akkor ha az 50 perces vezetés 80%-a egy oriási forgalmi dugóban zajlik?


tehát megint csak az van hogy alig tudtam megmutatni valamit?


ujra más vizsga időpont vagy ez már egy más helyzet?

2020. okt. 19. 11:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor mondhatja a vizsgabiztos, hogy még X percet vezessünk erre-arra ha van idő (bár szerintem úgy vannak megcsinálva, hogy a vizsgabiztos tapasztalt, tehát tudja már, hogy mikor-hol-mekkora forgalom van, és mennyi idő alatt lehet átjutni). Tehát a "vizsgaútvonal" az csak egy séma, nem kőbe vésett, el lehet tőle térni.
2020. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam úgy volt hogy 20 perc után duplasávos körforgóba vitt az oktató vizsgán.

Elmondta hova tartunk, de rosszul mondta hogy hanyadik kijárat, én jó sávba mentem bele, jó irányba mentem.

Ezután mondta a vb, hogy ennyi volt, legrövidebb úton menjünk vissza.

Sikerült.

2020. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó!


Neked 20 perc után azt mondta a vb hogy ennyi volt, átmentél?

2020. okt. 19. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2:

Forgalmi dugó miatt nem lesz új vizsga. Ha úgy látja a vizsgabiztos, hogy ígynem járható be a viszgaútvonal, akkor megmondja, hogy menj vissza, és a dugótól függetlenül átmész vagy megbuksz a vizsgán. Igazából még szerencse is lehet, hiszen dugóban állva nem tudsz hibázni.

2020. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. válaszoló


De a vb kijelölhet random uj vizsga útvonalat nem?

2020. okt. 19. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Haveromba hátulról csattantak bele. Ő nem volt hibás. Pénzért kellett új időpontot kérnie.


A VB bármilyen útvonalat kijelölhet. Azt is mondhatja, hogy nem kell tételt húzni majd ő mondja merre menjél. Ő az isten kb ott.

2020. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!