Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzinkutas szolgáltatá...

Milyen benzinkutas szolgáltatásokat szoktatok használni?

Figyelt kérdés
Nyilván a tankolás egyértelmű. Ezen kívül igénybe vesztek mást? Gondolok itt fáradt olaj leadásra, keréknyomás ellenőrzésre, vagy bármi másra.
2020. okt. 26. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Tankolok, plusz csomagpont szolgáltatást (Pickpackpont) használom.

Olajat én cserélem, a fáradt olajat tesóm szokta elvinni olyan helyre ahol le lehet adni teljesen szabályosan. Keréknyomást itthon ellenőrzöm havonta, fújni is tudom mert van kompresszorom. Hűtőfolyadék fagymérését én végzem el téli szezon előtt. Mosást porszívózást arra van itt tőlünk egy köpésnyire önkiszolgáló autómosó ahol porszívózni is lehet, nekem ez vált be.

Inni való mindig van nálam az autóba. Ha több órás autó útra megyek akkor kaját is pakolok be, vagy útközbe egy boltba szoktam venni ha nincs időm csomagolni éppen, de ennyi.

2020. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Lemaradt, hogy régebben én is szoktam kúton autópálya matricát venni, mert útba esik, szinte minden héten tankolok. De, mivel 4 db megyeit szoktam venni, ráadásul két autóra és nem lehet egyben fizetni, hanem egyenként kell, leszoktam erről, inkább online veszem meg. Míg egyenként beírják a gépbe, lehúzzák a kártyámat elég sokat ott szoktam állni, a mögöttem kialakuló sor meg morgolódik. Úgyhogy az utóbbi években inkább neten veszem meg. Gyorsabb.

Hűtőfolyadék fagyáspontját én nem szoktam méricskélni. Bizonyos időközönként lecserélem ha jó a fagyáspontja, ha nem.

Enni-innivalót mindig tukmálják, de sosem szoktam kérni. Szerintem nagyon drága a kúton.

Nyilvános WC-ket nem szívesen használom. Ritka az, hogy 2-3 órás útnál hosszabbra indulok. Annyit meg simán ki tudok bírni.

Szélvédőt régebben lemostam magamnak a kirakott vödörben lévő lével. Főleg a nyári bogárszezonban. Rendszeresen az egyik márkás kútra jártam és mindig megtankoltam 40-45 liternyi prémium üzemanyagot. Utána lehúztam a szélvédőt. De egyszer ezen a kúton az egyik kutas messziről letegezve bunkó stílusban rám ordított, hogy mit képzelek én, az nem azért van ott, hogy én szélvédőt mossak. Gondolom nehezményezte hogy saját magamnak csinálom és nem neki fizetek érte. Na, azon a kúton is akkor láttak utoljára! A környéken szerencsére van 5 másik kút, amiből válogathatok. Elvből nem hagyom náluk a pénzemet. Írásban is panaszt tettem a tahó kiszolgálás miatt.

2020. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld!
2020. okt. 27. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!