Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igényes kisautó?

Igényes kisautó?

Figyelt kérdés

A jövőben tervezek venni autót 1,7-1,9 millió forintért.Mivel szinte kizárólag országúton és városban közlekedek és sok utast ritkán szállítok,egy kisméretű autó is elég,a mini és a kompakt közötti méretre gondolok mint Clio,i20 és társai.

A legfontosabb a megbízhatóság lenne mert munkába is vele járnék.A második szempont az "igényesség" ez alatt azt értem hogy legyen benne pár kényelmi extra,kultúrált legyen a beltér,lehetőleg ne a legeslegolcsóbb anyagból legyen minden,hanem egy kicsit minőségibb.

Melyik típust ajánlanátok ezek alapján?


2020. okt. 27. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Toyota Urban Cruiser-t mondanám.
2020. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Suzuki Swift
2020. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem rossz a Toyota belülről,az is biztos hogy megbízható de a kisautótól messze van,1300 kiló ami már egy kompakt autó súlya,méretre is nagyobb.Meg egy kicsit furán néz ki.

Kettes meg olvassa át a kérdést mégegyszer.

2020. okt. 27. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ford Fiesta 1.25 82 le, Honda Jazz 1.2 90 le vagy Peugeot 207 1.4 esetleg? Az utóbbi volt nekem, 75 lovas és nagyon megbízhatóan működött. Ez egy jól sikerült Peugeot széria volt. De van belőle 90 lovas is. Már az alapmodellben is puha borítású a műszerfal felső része, igényes a kidolgozása, 1.7/1.9 millióért már a kínálat tetejébol valagathatsz. Azért van ez, mert csak 2012 végéig gyártották. A 206+ modellel együtt. "Őket" váltotta le a 208-as, ami szintén optimális választás lehet, de azok már drágábbak. Bár 2 millaba talán beleférne egy korai alap benzines 208-as...
2020. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újabb Renault Clio is jó választás lehet, ahogy említetted is, esetleg egy D Corsa, pl 2012/13-as modell vagy a Volkswagen Polo V. Az 1.2es gyenge benzineseket (60 ill. 70 lóerő) érdemes elkerülni, a legjobb választás Ötös Poloba az 1.4-es szívó benzin 86 lovas erőforrás. 1.2-es TSI ugyan 105 lóerős, de a VW konszern turbós benzinesei problémás motorok, érdemes elkerülni. De ez minden kategóriában igaz, a sima szívó benzinesek jóval tovább bírják.
2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 207 elég jól néz ki,tetszik a beltere,külseje nem az én világom de azzal sincs probléma.A Clio is bejön,láttam GT változatot belőle,marha jó,csak nekem nincs szükségem nagy motorra meg sportosságra.
2020. okt. 27. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Toyota Yaris a legjobb a kisautók közül. Ennél megbízhatóbbat nem fogsz találni.
2020. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy az igényesség meg minőségről beszélsz, majd említed a Clio-t...mi köze a Clionak ezekhez?
2020. okt. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hyundai I20, I10 tényleg jó. Ebben az ársávban nem nagyon fogsz megbízhatóbbat találni. Hacsak nem 20+ éves autókat nézünk, mert ott még tudtak autókat gyártani. Ma már a Toyota, Honda se a régi..
2021. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!