Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbáltátok már a Mol 102+...

Próbáltátok már a Mol 102+ Racing Fuelt?

Figyelt kérdés

Egy munkatársam állítása szerint ezt csak érre speciálisan átalakított motorokban lehet használni mért egy átlagos autó alkatrészei összeolvadnának és idézem: "Olyan durva hogy ha kicsöppen az aszfaltra azt is szétmarta"


Lehet tévedek de nekem ez elég nagy marhaságnak tűnik.



2020. okt. 27. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10.Ez mind csak reklám szöveg, valahogy elkell adni.
2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10., hidd el hogy egy nagy felhasználó sem tankol semmi féle prémiumnak csúfolt semmit sem.

A fuvarozók de főleg minél több autója van, annál inkább megérni, ha egy fillérrel jobb is lenne, de nem teszi senki sem.

Pedig azt is elhiheted hogy ott is van erre külön ember aki számolja a km-t és minden csepp üzemanyagot.

Ha van kedved számolj utána, olyan cég ahol például van 100 kamion éves futás átlagban 120000 km autónként, akkor mennyi is lenne például egy ezred megtakaritás még csak forintban is. Vegyél 30 l/100 km-enként.

Azt hogy egy pár személyautós aki nem ért hozzá és hallgat a reklámra, ezt azoknak csinálják.

2020. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én már a kezdetek óta nem akartam elhinni. Mondtam is hogy eleve mi köze van valami maró hatásának ahhoz hogy mekkora hőfokon ég el. Ez egy biztonsági őr amúgy aki korábban Mogyoródon a pályánál is dolgozott és elvileg őt etették be ilyenekkel :D.
2020. okt. 28. 13:17
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Mégis csak elhiszed ha ide jössz és megkérdezed.
2020. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem van e valakinek személyes tapasztalata vele... nem azt hogy tényleg ilyen dolgok történnek-e. 95% ig biztos voltam benne hogy nettó baromság amit beszél de mivel még senkivel nem beszéltem aki próbálta volna gondoltam kiírom
2020. okt. 31. 09:49
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

#15 kérdező: jól tetted, hogy megkérdezted, mert más is tanul ebből. Ki ezt, ki azt.


Ha olyan lenne, mint a túltanult kollégád mondja, akkor tilos lenne forgalmazni.

2020. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!