Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire fontos az autó belső...

Mennyire fontos az autó belső ergonómiája, teljesítménye?

Figyelt kérdés

Nektek mennyire? Vagy mindegy, csak egy közlekedési eszköz ami elvisz A-ból B-be tökmindegy hogy?


Tehát ha én vágyódom egy jobb, kényelmesebb, csendesebb autóra ami most kerül 2x annyiba mint 4 éve az első autónkat amiért vettük, akkor az merő lustaság, kényelmesség, sznobság, örüljek hogy nem busszal/vonattal kell járnom, vagy pedig alap igény is lehet akár, úgymond mondhatom hogy megérdemlem és a családom, amiért nem kell rosszul érezzem magam?


2020. nov. 4. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem fontos. Anyagilag és a korom miatt is túl vagyok azon, hogy csak elvigyen A-ból B-be. Legyen kényelmes, csendes, takarékos, megbízható. Az autó lehet használati tárgy is, de lehet örömforrás is. Nekem mindig öröm, amikor ránézek, annyira gyönyörű.
2020. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Mégis mi a célod ezzel a kérdéssel?

Ha neked fontos, akkor vegyél egy kényelmes és igényes belsővel kialakított autót. Mit érdekel a többi?

Elárulok egy titkot: a kivert kutyát nem érdekli, hogy te mennyi pénzért milyen autót veszel.

2020. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én már adatam el nagyon megbízható autót azért, mert nem volt kényelmes, csendes. Igen, ez számít, főleg, ha napi 2 órát ingázik az ember.

Teljesítmény is fontos, most 150 lóerős az autóm, dízel, amit ez nyújt teljesítményben, az alá már nem adok (mondjuk sokkal több sem kéne). Elég egyszer megtapasztalni a nyomatékot, hogy többé ne üljél három hengeres turbós gépbe.

2020. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Előző, ez nagyon nem igaz. Egy szép, ápolt, jó kocsi sokat elárul a gazdája életéről, munkájáról, hozzáállásól. A kérdező azt kérdezi, hogy áldozzon több pénzt a kényelemért, vagy maradjon az alapoknál. Akinek ez kérdés, annak nyilvánvalóan nincs elég pénze jobb kocsira, ezen gyötrődik a kérdező. Nem a fontosság a kérdés, hanem próbál egyensúlyt találni a pénztelenség és a vágyai között. Ugye kérdező?
2020. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem előző, hanem 3#
2020. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsika, 2#
2020. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4. olvasd már el a második bekezdést a kiírásban

ez nem kérdés, hanem rant

2020. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#4 igen, valahogy úgy... :)
2020. nov. 4. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed, akkor vegyél. Ha nincs, és emiatt vennél fel hitelt, akkor ne vegyél.


Nincs baj a kényelemmel, ha belefér a keretbe, de nem érdemes eladósodni miatta.

2020. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a lényeg hogy magas legyen és ki lássák belőle. (202 cm vagyok)
2020. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!