Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabályos rendszámtábla...

Szabályos rendszámtábla világítás LED-re cserélése?

Figyelt kérdés

Utólag kapott az autó egy tolatókamerát, ami a rendszámtábla világítás helyére van rakva,tartalmaz beépített (6000 K) LED világítást. A másik izzót is LED-re cserélném,így hülyén néz ki, hogy az egyik ledes a másik gyári.


Szabályos ez? Normális 6000 K-es Tungsram izzót kapna.



2020. nov. 11. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Elvileg nem, de ki nézi
2020. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Láttam már ilyet, nem világította jól be a rendszámtáblát. Persze lehet, hogy ott valami gagyira cserélték.
2020. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani hogy gyári.
2020. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Sajnos, 2020ban itt tartunk, hogy ezen pörögnek a műszakin. A sok lefosott behozott vackokkal senki nem foglalkozik.
2020. nov. 11. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

megfelelő jóváhagyási jelzése legyen és akkor a kutya nem foglalkozik vele

amúgy sem nagyon, de kiszúrják ha teljesen nyilvánvalóan eltér a szabályos fényerőtől vagy színtartománytól, pl. zöld színű a fénye és nagyon gyengén (vagy épp nagyon erősen) világít

2020. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
62%

"A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Sajnos, 2020ban itt tartunk, hogy ezen pörögnek a műszakin. A sok lefosott behozott vackokkal senki nem foglalkozik""


Igen,az az egyik véglet a masik meg mikor ilyen gagyi ledezéssel kinlodnak egyesek.....a rendszámot amugy is rohadt fontos lehet ilyennel megvilagitani.......

2020. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os én azért cseréltem ledre mert a sima mindig kiégett, igaz ez nem feltünő olyan mint a sima
2020. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség LED-re cserélni. Fényben eleve sokkal erősebb nem lehet, mert azt úgyis kiszúrják. Ha meg gyengébb akkor meg azt szúrják ki és semmi értelme.


Talán még a tolatólámpába mondanám, hogy érdemes olyat rakni. Ismerősnél láttam, hogy a gyári izzó helyett a LED-es lett belerakva és kb 60-70%-al messzebbre lát tolatás közben. Azt meg nem szúrja ki senki menet közben a városban. Max műszaki előtt visszarakod a gyárit.

2020. nov. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Sárgás halogén fény helyett, szép hideg fehér fénye van, én ezért cseréltem, nem a fényerő miatt.


Egyébként igen, sajnos itt tartunk. Halogén helyett led, szabálytalan. Aki normálisan épít autót, azt meghurcolják. Lyukas padlólemezzel meg átmegy plusz 5-ért bármilyen hulladék a vizsgán

2020. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!