Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hengerfejes a kocsim,...

Lehet hengerfejes a kocsim, most lett kilakatolva, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Karosszériára 400 ezer lett ráköltve a kocsit 600 ezerért vettük 2 éve, se a klíma se tempomat nem működik nem is látja a tempomatot a Seat márkaszervíz gépe. Most úgy néz ki, hogy kuka a motor, pedig mindig vigyáztam rá , vártam elindulásnál nem mentem vele 2 ezer rpm fölé hidegen melegen 2.8-nál váltottam. Olaj meg minden rendesen cserélve volt, mint a hímes tojásra úgy figyeltem. Jött az ősz és csöpögni kezdett a hűtővíz én utántöltöttem mert Karácsonyig nem tudtam volna letenni a kocsit. Ma meg kinyitottam utántöltéshez a sapit és megemelkedett a víz szint. Szerelővel beszéltem és mondta vagy hengerfej vagy termosztát mivel nincs szerencsém tudom a választ.


Az a baj, hogy egy kudarc ez a kocsi, iszonyat pénz ráment már 1.2 millió, valahogy úgy kellene kiszállni, hogy ha eladom ne kelljen fél évig rettegni , hogy a vevő érvényesítse a kötelező garanciát. Nem tudok rá vállalni semmit csak azt, hogy sokat kell rá költeni. Egy 1.4 F Astrát szeretnék venni vagyis cserélni, szerintetek becserélhetik rá az 1999-es Alhambrát ( 1.9 tdi)?


2020. nov. 13. 00:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Add bérbe, ott mindig te vagy a pampogó fél.
2020. nov. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2020. nov. 13. 01:00
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Tulajdonost. :)
2020. nov. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az eladási szerződésbe le kell írni a hibalistát, amiről tudsz.
2020. nov. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap megkérdezted.

Mégis hogy lehet egy Seatot megvenni?

Se jól nem nézki, se jót nem lehet hallani róla.

2020. nov. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
100%
És ha mondjuk csak... meghengerfejeznéd?
2020. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Hallod, lökd be a bontóba, mindenki jobban jár.
2020. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
74%
#7 Egy teljesen kilakatolt Alhambrát ne lökj már a bontóba légyszives. Nincs annak a kocsinak semmi baja, csak elfáradt a hengerfejtömítés.
2020. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

#8 600 ezerért(!!) vette a tulaj....biztos kitűnő állapotban van.

400 ezerért lett kilakatolva. Talán kilapította egy kamion?

2020. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljátok már meg, hogy magánszemélyként nem kell semmit vállalni csak írd le a szerződésbe az összes hibáját. Akkor azzal kapcsolatban már nem reklamálhat.
2020. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!