Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csajoknál mi ez a nagy...

A csajoknál mi ez a nagy japán-autó becsípődés?

Figyelt kérdés
Erről a videóról jutott eszembe ( https://www.youtube.com/watch?v=MHO2hpqYKC0 ), de sokszor láttam már, hogy odáig vannak a Honda Civic-ért vagy a tuningjóska JDM-es kocsikért. Facebook-on elég sok ilyen elvakult japán-autó fan csaj profilját szoktam látni. Másrészt arról se feledkezzünk meg, hogy a japán SUV-k is baromi népszerűen csak a nők körében (Nissan Juke/Honda CRV/Toyota CHR stb.). Utóbbi gondolom a relatíve olcsó áron megkapható minőséggel magyarázható, de ezt a nagy csajos JDM imádatot nem tudom hova tenni. Létezne, hogy tudat alatt a mangaképregények és japán szubkultúra náluk a kocsikban is visszaköszön? Mert a csajok a mangákért is odáig vannak.

2020. nov. 13. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki tudja, hogy a japán autók a legjobbak között vannak. Lemaradtál?
2020. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez a japánkocsi-becsípődés csak nálad van. Tegnap még megbízhatóbbak voltak mint a németek, ma meg úgy látszik már a csajok is buknak rá :) Holnapira kíváncsi leszek ;)
2020. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
A csajokat nem azért szeretjük, mert annyira értenek a kocsikhoz.
2020. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes én nem vettem észre de multkor láttam olyan videot amin a csaj kombájnt vezetett, akkor a kombájnokárt miért vannak oda?
2020. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Én meg csak német autós (BMW, Mercedes, Volkswagen, Audi) csajokkal futok össze.
2020. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
A nők szeretik az olyan kocsikat, amiket csak tankolni kell, és amikor a műszerfal kiírja hogy hány nap múlva milyen szerviz következik, bejelentkezni a szervizbe. A checkengine lámpát nem ismerik fel, mert még sosem látták felvillanni.
2020. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
2020. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Ki pontozta le 7-est????
2020. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez egyáltalán nem általános, amiről írsz.

Egy átlag csaj meg sem tud különböztetni egy hyundait és egy hondát egymástól.

2020. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Te be vagy lőve. csajok nem gerjednek a japánokra, max egy szűk réteg. a 90% valami kotla bmw-re merdzsóra vagy audira indul be, pedig ha tudnák hogy műszakilag mekkora hulladék némelyik ilyen. :D :D :D
2020. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!