Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csajoknál mi ez a nagy...

A csajoknál mi ez a nagy japán-autó becsípődés?

Figyelt kérdés
Erről a videóról jutott eszembe ( https://www.youtube.com/watch?v=MHO2hpqYKC0 ), de sokszor láttam már, hogy odáig vannak a Honda Civic-ért vagy a tuningjóska JDM-es kocsikért. Facebook-on elég sok ilyen elvakult japán-autó fan csaj profilját szoktam látni. Másrészt arról se feledkezzünk meg, hogy a japán SUV-k is baromi népszerűen csak a nők körében (Nissan Juke/Honda CRV/Toyota CHR stb.). Utóbbi gondolom a relatíve olcsó áron megkapható minőséggel magyarázható, de ezt a nagy csajos JDM imádatot nem tudom hova tenni. Létezne, hogy tudat alatt a mangaképregények és japán szubkultúra náluk a kocsikban is visszaköszön? Mert a csajok a mangákért is odáig vannak.

2020. nov. 13. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

A #10-es nem értem miért van lepontozva. Elég nyersen leírta az igazságot.


A legtöbb nő csak annyit lát, h "audi", "bmw".


Egyik gazdag csaj ismerősöm azzal menőzött, hogy a palijának 7 milliós a8-asa van. (Igen, újonnan 30, használtan 6 millió) Kb 10 éves kocsi.

Tényleg nem tudnak különbséget tenni, ami persze nem baj, de nem értem miért lett a 10-es lepontozva, mert ő is ezt írta le.


Ha új autó lenne, 6 millióért egy vitarát vehetne :DD De persze a trottyos légrugójú 10 éves "prémijum" menőbb.

2020. nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
#10-es...ne duzzogj...a kérdés, amit kiírtak, eleve unatkozó kisfiúra vall...aki sem nőt, sem jó autót még nem látott közelről. Ez egy burkolt ismeretbővítés akar lenni
2020. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem duzzogok, tényeket közöltem.
2020. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!