Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül 2020-ban egy...

Mennyibe kerül 2020-ban egy autót fenntartani havonta(kiesett kamatokat is számolva,meg amortizációt)?

Figyelt kérdés

Km-en ként 10 ft/szervíz dijat tartok reálisnak,tehát km-ként nagyjából 10-ft kár keletkezik vagy kopás.


Az üzemanyagdíjat ne számoljuk mert az menet függvénye.


Vállalkozáshoz kellene autó de nem tudom megéri-e a szakma ha muszáj hozzá autó, és mivel még jogsim (ebből is csak automata váltót tudok elképzelni) nincs nagyon megfontolandó hogy belevágjak-e.



2020. nov. 21. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt így senki nem tudja neked garantálni.

Előzetes átnézetéssel kétségtelenül javítasz az esélyeiden, de biztosra senki nem állíthatja, hogy nem lesz gond.

Sejtheted, hogy a 10+ milliós Tesla is kellő körültekintéssel lett megvásárolva, aztán...

2020. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10 milliót én nem adnék ki rá,semmilyen autóra. Plussz én ellene vagyok az elektromos autózásnak, általában gazdagok játékszere,nem gazdaságos, de a politika nagyon nyomatja.
2020. nov. 21. 21:16
 13/18 A kérdező kommentje:
De persze értem amit irsz bármi gond lehet benne van a pakliban használtnál
2020. nov. 21. 21:17
 14/18 anonim ***** válasza:

Superment vidd, hogy a lézer szemével átlásson a hengeren, motorblokkon, anyagokon, hogy alaposan meg tudja mondani neked, hogy mennyire kopottak azok az alkatrészek...


Mivel nincs ilyen ember, ezért mindig kockázatot vállalsz egy autóval, tök mindegy, mennyire mániákus a haverod... De ha ennyire ért hozzá, akkor ezt már alapból mondania kellett volna, hogy használt autó, mindig kockázat... Csomó dolog nem hazautón fog kijönni, hanem az elkövetkezendő napokban 10 éves kocsinál... elintézik a tulajok, nepperek, nyugi

2020. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne az üzlet profilja?

"Komoly" autó kéne, vagy munkásjárgány?

Sok utazás hosszan, vagy városi kiszállogatás?


Okosabbak lehetnénk, ha lehetne szűkíteni a kört.

2020. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Számold ki az üzemanyagdíjat, mert nagyjából ugyanannyi az amortiázicó is.
2020. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

futárkodni akarsz, kaját, városba rengeteg indítással?

ezekre suzukikat használnak, 1.0 motorral, nem eszik sokat és rengeteget elmegy, fillérek üzemeltetni


bútort akarsz szállíttatni, vagy nagy csomagokat, mint a gls? akkor olyan kocsira van szükséged, dízelre.

2020. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, akkor akár több millió ft is lehet havonta. Ha pl a 1,5 milliót berakod bitcoinba és 1 év alatt meghúszszorozódik az ára. Akkor 30 millióért van egy 1,5 milliós autód.
2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!