Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekután én kell kifizessem a...

Ezekután én kell kifizessem a javítást?

Figyelt kérdés
Céges autóval elütöttem egy nyulat. Azonnal megálltam, készítettem képeket és felhívtam a fönököm. Látszólag csak a műanyag lökháritó alja sérült. A főnök a képeket látva azt mondta, hogyha a hűtő nem sérült és nem folyik a víz akkor továbbmehetek így a telephelyre, ami 145km. Ott helyben ellenőriztem, és volt víz a tartályban, lent sem csepegett semmi,így továbbmentem. Egy idő után már nemvolt fűtés, és 80km után megállt a motor és közben valamiért hirtelen fékezett az autó. Próbáltam beinditani de ahogy elforgattam a kulcsot csak halk kattanás hallatszott a motortérből. Felhívtam a főnököt és küldött értem trailert, majd kiderült hogy mégiscsak megsérült a hűtő és útközben elfolyt a hűtővíz. Most velem akarja kifizettetni a megfőtt motort amiért víz nélkül jártam, pedig ő mondta, hogy továbbmehetek így!

2020. nov. 23. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Erről eszembe jutott egy 10éves történet a volt munkalyemről. Kolléga este megérkezik, leparkolja az autót a garázsban, bezárja, de a motort elfelejti megállitani. Mint aki jól végezte dolgát hazamegy, és közben a furgon alapjáraton rotyog a garázsban reggelig. Másnap a fél éves garázsfestés csupa korom, és méltatlankodik amiért ki kellett fizesse.
2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell autószerelőnek lenni, hogy azt kellett volna csinálni ilyen helyzetben, hogy ha ott rögtön nem is látsz folyást akkor menni vele egy 10km-t aztán valahol ismét félreállni és megnézni a szintet.
2020. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt mondod, nincs egy hűtővíz hőmérő a kocsiban?

Oké, megyek tovább, de szemem a vízhőmérőn!

Ha nincs, amit nem hinnék, akkor is van egy piros lámpa, ami kigyullad (STOP), hogy ember, állj meg, baj van!

2020. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, többször félre kellett volna állni ellenőrizni. A mi balesetünk után is Anyukám többször félreállt megnézni amíg odaért a szerelőhöz, pedig az csak kb. 20 km volt. Mondjuk a lökhárítónak nem csak az alja sérült meg, hanem összetörött az egész, ki kellett cserélni.
2020. dec. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!