Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyújtás után nem tekeri az...

Gyújtás után nem tekeri az önindítót és az alapjárat is gyenge, leáll, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2003 Ford Focus (MK1) 1.4 benzin

Gyújtás ráadás után felvillan minden a műszerfalon, az AC pumpát hallani, de egyáltalán nem tekeri az önindítót. Ha betolom, akkor beindul, de nagyon rossz az alapjárat, van, hogy ha rálépek a gázra azonnal lefullad, de van hogy felpörög a motor, megy egy pár percig, de megint visszaesik és le is áll magától. Vettem bele egy új akkumulátort, mert először arra gondoltam, hogy lemerült és nem jó a generátor, így kicseréltem, pár napig jó is volt, de érdekes módon egyszer előjött, bár beindult, járattam alapjáraton a motort majdnem 10 percig, és volt, hogy akkor is lefulladt. De most meg már megint se kép se hang. Az akkura, ha rámérek teljesen jó, de egyáltalán nem tekeri és az alapjárat is nagyon rossz... Valakinek ötlet?


2020. nov. 26. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit ír a hibakód olvasó?
2020. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt még nem néztem.
2020. nov. 26. 03:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!