Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mit kellene tennem? ...

Ilyenkor mit kellene tennem? Vagy mi a véleményetek? Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

2 sávos úton mindenkit letúrt egy mercis a belső sávban, Én a külső sávban mentem.

Amikor oda ért mellém megnyomtam a sávomban a gázt heccből, aztán lehagytam.

Utána el is vettem, beálltam normális tempóra.

Soroltam volna át a másik sávba, de alig akarta engedni a mercis.

Sikerült mögé besorolnom, lementünk egy körforgón ugyan arra.

Utána szintén 2 sávos út következett. Nagyon lassan ment előttem, 30-40km/h val 90-es táblánál, meg akartam előzni, amikor átmentem a másik sávba elém rántotta a kormányt.

Majdnem baleset lett.

Rajtam múlott hogy kikerültük a bajt.

Bemutattam neki meg rádudáltam, megelőztem, majd a piros lámpánál mögém állt, kiszálltak a kocsiból a cigányok, ordibáltak, az egyik megfogta az Autóm tetejét, féltettem hogy kárt tesznek benne, illetve verekedni sem volt kedvem egyedül egy kocsi cigánnyal.. úgyhogy áthajtottam a piroson, de ők jöttek utánam az egész városon, többször is majdnem belém jöttek. Próbáltak leszorítani, amikor kiértem a városból leléptem előlük.

23F



máj. 26. 23:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem hívtál rendőrt? Menet közben.

A másik, hogy heccből ne szórakozgass senkivel, pláne azzal, aki felsőbbrendűnek érzi magát a belső sávban és másokat veszélyeztetve közlekedik.

máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
Barmok vagytok mind a ketten.
máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Na a két hülye egymásra talált az úton. Tiszta gáz
máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

" Amikor oda ért mellém megnyomtam a sávomban a gázt heccből, aztán lehagytam. "

Te kezdted a baromságot heccből és meg vissza adta heccből.

Nem kellene neked se okoskodni, akkor lehet amaz se csinálta volna.

máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Én a saját sávomba nyomtam meg :)

Nem volt előttem senki, azt őt miért zavarja annyira?

Az indok arra hogy tömegbalesetet csináljon?

máj. 26. 23:29
 6/33 anonim ***** válasza:
54%
Remelem, volt kamera, es mind a kettotok jogsija ugrik. Igen, a tied is, ha itt pillazol, azt se erted, mi ezzel a gaz.
máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező: itt senki se fog sajnálni. Tátott szájjal a f@szerdőbe
máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Egyrészt aki menni akar hadd menjen, másrészt egy támadóra sem lettél volna felkészülve. Engem ha valaki szándékosan veszélyeztet és még utána neki állna feljebb, akkor kedvtől függően venném elő valamelyik eszközömet hogy a lehető leggyorsabban lerendeződjön a dolog. Mivel vannak ilyen "közlekedők" is. Azt javaslom, hogy te közelekedj kulturáltan másrészt és készülj fel egy ilyen esetre. (Mind fizikailag mind mentálisan) mert máshol is keveredhetsz hasonló szituációba.
máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nagyon buták vagytok.

Nem sajnáltatom Magam :D


Primitív válaszok jönnek nagyon :)

máj. 26. 23:37
 10/33 A kérdező kommentje:
23:36 az egyetlen értelmes kommentelő :)
máj. 26. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!