Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KIA PRO CEE'D használt autóról...

Merton16 kérdése:

KIA PRO CEE'D használt autóról vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2011-es évjárat 1.6 benzines motor 126 lóerő. Ezt a típust néztem ki magamnak ami a legszimpatikusabb. Tudtommal másfél- és kétmillió forint között van az ára. Minden véleményre kíváncsi vagyok ami ezzel az autóval kapcsolatos, legyen az pozitívum vagy negatívum. Lehet régebbi évjaratú vagy kisebb motor, de csak benzinesek érdekelnek.


Előre is köszi a válaszokat!



2020. nov. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan megbízható mint egy sima Ceed, a fenntartási költsége is azonos, kivéve, ha vmi karosszéria elem kellene, mert az drágább és ritkább is. Egyébként jó választás.
2020. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szuper autó. A különleges színünél nehéz eltalálni a javító festéket ha újra kell fényezni. De minden jó benne.
2020. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó autók.

Nekem a 2. generációs Cee'd van, de volt dolgom az elsővel is, ami a karosszérián kívül kb azonos ezzel.


A második minőségben nagyot ugrott, de már az elsőben is jó létezni, és a fenntartása nagyon kedvező. Szerintem jó választás.

2020. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 QQRIQ20 ***** válasza:
Nagyon jó gépek. Műszerfal képes arra, hogy felpúposodjon. Az macerás probléma. Illetve a tankot tartó fém pántok képesek elrohadni. Mindenképpen nézésd át, sok a németből, osztrákból behozott rozsdás és széthajtott darab.
2020. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Kia autókat mióta gyártják?

Van a márka mögött elegendő gyártási tapasztalat,vagy csak egy felkapott márka lett?

Én is sok jót hallottam már róluk,de nem igazán egy tradicionális cég,inkább gyorsan felfuttaták.

2020. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó az, ázsiai autó mindennél jobb
2021. jan. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én habár nem birtokoltam KIA Ceedet viszont járni sokat jártam vele. Benzines motorral volt szerelve , viszonylag magas fogyasztással , erőben kb semmi , minőség érzetre sem volt meggyőző. 400km megtétele után úgy szálltam ki belőle mint akit hátba vágtak egy bottal. Autópályán hangos volt. Egy korabeli GOLF vagy Focus szerintem jobb választás.
2021. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt észrevettem,hogy jó,megbízható,megy is,de többet fogyasztanak,mint a Japánok! Hogyan lehet ez?

A japánokat nem lehet lepipálni fogyasztásban?

2021. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Focus-t azt nem mondanám,hogy jobb mint a KIA,mert sokat vezettem.

Nagyon jó a futóműve,de a váltójával állandó problémák voltak,az nagyon rossz minőségű. A fogyasztása is 7,5-8 liter körül volt,ami nem kevés.

A kényelmével nem volt baj.

Összegezve,egy közepes autó,kicsit fel van kapva,annyira nem jó.

2021. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!