Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik az állófűtés...

Hogy működik az állófűtés 2015ös opel insignia-ban?

Figyelt kérdés

Nos, van az autómhoz egy kis gagyi távirányító, ezzel állítom be hogy mikor kapcsoljon be, hány fokra fűtse fel és van egy menüpont "L" és mögötte az értéket tudom csökkenteni illetve növelni, másra nem tudtam gondolni csak a lenght-re, azaz a hosszúszágra. Na mindegy tehát belövöm az időpontot meg az L-et 30ra és semmi, néha bekapcsol néha nem. Nem jöttem rá mikor indul el. Valakinek van valami használható ötlete?

Előre is köszönöm


2020. dec. 2. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Lehet rohadt nagy hülyeséget fogok mondani...

De esetleg arra nem gondoltál, hogy olvasd el a szájbakúrt kezelési útmutatót? :D


Könyörgöm. Le van írva. Nem veszed rá a fáradtságot hogy megkeresd és elolvasd, elkezdesz össze vissza nyomkodni valamit, amiről amúgy nem tudod, hogy hogyan kéne működnie. Utána meg kiírod ide...


Sose értettem az ilyen embereket.


Olvasd el. Ha nem úgy működik, ahogy le van írva (ergo ahogy kellene), akkor kezdj aggódni, de ne előtte.

Jelenleg nekem úgy tűnik, hogy egyedül próbáltad meg megfejteni, nem sikerült, és csak nyomkodsz össze vissza.

2020. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!