Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten, inkább a Fordulath...

Budapesten, inkább a Fordulathoz vagy a Csigához menjek jogsit tenni? Aki volt valamelyiknél, hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
C-t Csigánál csináltam nemrég, minden elsőre meglett, egyes fázisokra sokat kell várni (lehet hogy máshol is) amúgy korrektek voltak. B-t máshol csináltam 15 éve.
2020. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy B-re megyek. Sima kocsit óhajtok vezetni.
2020. dec. 16. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Csigánál csináltam a B-t.

Minden gördülékenyen ment. Január elején kezdtem a tanfolyamot, január közepén megvolt a KRESZ, februárban már gyakorló órákra jártam.

2020. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmm... Ez alapján a 2 vélemény alapján lazán mennék a csigához, csakhogy a Fordulat mellett szól, hogy olcsóbb...
2020. dec. 16. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
csigavérről csak rosszat hallottam buktatásra mennek legalább is tavalyig ezt mondták.
2020. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha úgyis párezer forint alapján döntesz az olcsóbb mellett akkor mi a f@sznak kérdezed itt a véleményünket?
2020. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért b+, mert ha az olcsóbbról kiderül, hogy szar, akkor a drágábba megyek. Így már vili? De eddig az olcsóbbról nem volt vélemény. Viszont a drágábbról most jött egy negatív.
2020. dec. 16. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
a sok f@sz meg b+meg után térjünk vissza az érdemi részre
2020. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elég sok embert megkérdezel, mindegyikről jön majd egy negatív vélemény. Egyébként amikor én vizsgáztam, akkor állítólag 70% volt az első forgalmi vizsgán a buktatási arány Budapesten. Engem is megvágtak, kétszer is (csak a forgalmin, a többi elsőre meglett). Az egyikben talán volt rosszindulat, de nyilván adtam is rá okot, hogy legyen mibe belekötni (egy kezdőnél kb. mindig lehet találni, főleg, hogy a vizsgahelyzetben elég sokan izgulnak. Én is túlizgultam, és olyasmiben hibáztam, amikben sem előtte, sem utána soha.) De ezért még nem állok le az iskolát, akár a vizsgáztatót vagy az oktatót vagy akárkit hibáztatni.
2020. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!