Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretek véleményt formálni...

Szeretek véleményt formálni autókról, hogy nekem nincs?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy minden autónak van valami hibája és ha kérdezik, hogy mi az optimális , vagy mina jó én mindenkit mindenről lebeszélek.


Sokat olvasok e témába, pl. a 1.6 Ford Focus a motortérnél beázik és ráfolyik a víz a gyertyákra.


2020. dec. 19. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Huhh, még jó, hogy az enyém 1.6D 😃 ott aztán keresheti a beázás a gyertyákat. Cserébe rohad a küszöb, mint az állat...

Amúgy ha vágnád, talán odaírhattad volna azt is, hogy MK3 pl, vagy amelyiknél van ez.


Amúgy ez nem autós kategória. Inkább... személyiség? (Emberek - emberi tulajdonságok) Bár nem is értelmes a kérdés, hiszen leírsz egy ponttal végződő mondatot kérdőjellel. Te ezt állítod magadról, ez nem kérdés. Mit szeretnél?

2020. dec. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Focus, Fusion és Fiesta nem egy jött már be hozzánk, hogy mosás után háromhengerezik. Valóban beázik a Ford 1.4 és 1.6 benzin, azonban ez köznapi használatban soha nem történik meg, csak ha a magasnyomásúval rátámadsz közelről. Normál esetben a legnagyobb esőben sem fog beázni.


Szóval ettől függetlenül a Ford 1.4 és 1.6 Zetec-jei elég jó konstrukciók, a legjobbak között van a kategóriájában.

2020. dec. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem kérdés, ez csak egy kijelentés.
2020. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat olvasol, de semmi gyakorlati tapasztalat. Jó úton haladsz, hogy elvégezz egy büfészakot egy főiskolán. :-)
2020. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vélemény: Fordot többé nem veszünk.


nekem volt 1 autómata Mondeo MK3, qrva sokat fogyaszt, qrva szarul vált.

Ezen kívül is azt látom, hogy valami újabb autómata focus szeret végezni a söfőrrel.


Én a hibrid kocsikat találom pillanatynilag a legjobbnak, leginkább a plug-in hibridet, de ha más nincs jó lesz egy mezei Toyota Yaris is, nem nagy, nem is kell, hogy nagy legyen, viszont 130km/h felé kicsit hangos.


a manuális váltós kocost meg mr el kéne felejteni, mert előszöris ha jönnek a hibridek meg elektromosak, akkor szinte egyik sem lesz olyan, meg amúgy is csak arra jó, hogy a szomszéd 18 éves hülyegyereke bőgesse a motort mint a tehén, mert feltűnési viszketegsége van.

2020. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!