Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó miért férfiassá...

Automata váltó miért férfiassági kérdés?

Figyelt kérdés

Automata váltósat vettem, most már nem ülnék vissza manuálisba. De sok havertól megkaptam, hogy hát azért ez ilyen nőies, b*zis dolog. :D


Mert hogy így nem kontrollálom teljesen az autót. Szóval ez ilyen kontrollmániás férfiak hülyesége?



2020. dec. 20. 12:26
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Hulyeseg szerintem is. Ha például kényelmi kérdésből valt vlki manuálisra, az miért b. zis...

Ha nem akarok a reggeli dugoban állandóan váltogatni.

2020. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
sose értettem, kinek kellenek ilyen "haverok"
2020. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeség. Nekem nincs gondom a manuálissal és maradtam is volna annál, de elektromos kocsiban nincs manuális váltós változat :D


Amúgy én is megkaptam már ezt a szöveget.. de látom, hogy a többségből csak az irigység szól, mert nem engedhet meg magának egy drága autót.

2020. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Ez olyan mint amikor egy dagadék azt mondja, hogy a férfi 100 kiló felett kezdődik. Mindig lehessen valamire hivatkozni, hogy ő férfi te meg nem.
2020. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekkel ne foglalkozz. Én buszt vezetek, de kb a hajam égnek áll, ha automata helyett kéziset kapok. A kocsimat is ha lecserélem, tuti automatát veszek, fog a fene kuplungolni egész nap a dugókban.
2020. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

#3 Dafuq? Az árcímke és a váltó típusa mióta van összefüggésben? Nagyjából ugyanannyi (ha nem több) automata váltós autó van a piacon legyen az használt vagy új, bármilyen ársávban megtalálható bármelyik. Kapsz olcsóbban automatát, ahogy manuálisat is.

Egyébként meg, én ilyet még nem kaptam meg, igaz nincs is automata váltós autóm, de volt már róla szó haverokkal.

Személy szerint nekem a kézi váltós jobban bejön. Az automata kényelmes, de a kézivel szerintem jobb az élmény.

2020. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Parom (ferfi) sokat autopalyazik, sokat ul dugoban is. Neki a kenyelem a fő szempont, automatat vett. En is fujogtam ra, de azota meg azt gondolom ha egyszer lesz sajatom en is automatat akarok. :D

Szerintem nem b*zis. En is óczkodtam tole, de nincs miert.

2020. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen? Vagy tényleg ennyire maradi hülyék a haverjaid? Esetleg bármit teszel, csak szivatni akarnak.
2020. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
A haverjaid is tiszta buz1k, hisz szinkronizált váltót használnak, nem használnak kézi szívatót, nem ők állítgatják az előgyújtást, sőt - horribile dictu - önindítóval indítják az autót kurbli helyett.
2020. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
min 300le , hátulhajtóóó , kéziváltó de még ez is biziis . 50es mtz no az férfias és nem biziis
2020. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!