Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó miért férfiassá...

Automata váltó miért férfiassági kérdés?

Figyelt kérdés

Automata váltósat vettem, most már nem ülnék vissza manuálisba. De sok havertól megkaptam, hogy hát azért ez ilyen nőies, b*zis dolog. :D


Mert hogy így nem kontrollálom teljesen az autót. Szóval ez ilyen kontrollmániás férfiak hülyesége?



2020. dec. 20. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%

Egy igazi férfi pont leszarja hogy mit szólnak rá és azzal megy amivel szeretne. :D

Szard le őket, ha kényelmes az automata, akkor menj azzal. Én is simán vennék automatát, majd egyszer remélem veszek is.

2020. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
36%

Na csak beindult pár nyomi szexista, mert egy ember (drága #13), aki pont nő, baromságokat beszél, azért gratulálok...

Nő vagyok és nyilván előnyös az automata váltó. Akinek ezzel gondja van, az lényegében a fejlődést és a technológiát ekézi. Ez kb olyan, hogy bu*is internetet használni levelezésre, ott a posta, lusta disznó, aki nem a postára rohangál.

Remélem az ilyenek szerint a totál önműködő autó is bu*is lesz, nem pedig egy kiemelkedő technológiai vívmány, ami az emberiséget szolgálja és leegyszerűsíti az életet.

2020. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%

Szánalom tetőfoka, keress jobb barátokat...

Milyen kontroll nincs meg...

Kapnának egy izmosabb DSG F1 váltófüles izmosabb autót egy pályanapon elfelejtenék ezt a b/zizást.

2020. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%
Továbbra is azt mondom, hogy nem férfiassági kérdés. A párom is következőnek automatát fog venni, mert már nincs kedve váltogatni. Eszébe nem jutna megsértődni azon, ha azt mondom, hogy lusta váltani, mert ő maga is megmondta, hogy az, inkább a kényelemre szavaz. Nem nézem le érte. Egyszerűen különbözünk, ennyi. A lustaság amúgy nálam nem negatívum (hiszen az emberi alaptermészet fontos része, ezáltal a technikai fejlődésünk komoly ösztönzője is), mert én is sok mindenben a kényelmesebb utat választom, csak ebben pont nem. Úgyhogy bocs, ha egyeseknek a lelkébe gázoltam, nem ez volt a célom! (13)
2020. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
33%
A te pénztárcád vastagabb. Ne foglalkozz a csórókkal akiknek csak manuálisra futja. Ha újonnan veszed fél 1 millió felár. Van akinek ez fáj. Válogasd meg a barátaidat.
2020. dec. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogy egy férfi autója hátsó kerekes, benzines és manuális váltós, akinek más van az buuzy. Én sem tudtam, Swiftem volt és aki ezt mondta , annak mondta., hogy akkor hajoljon előre. Mindenkinek vannak titkai, nekem az, hogy meg kellett szexuálnom azt aki ilyet mondott, mert a közelben nem volt más. Ez van.


:D


Persze viccelek.


Akik ilyet mondanak azok nem látnak túl bizonyos dolgokon, velük viccelni kell, fiatalosan szólva "be kell oltani".

2020. dec. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben meg az ember szimplán tesz rá, hogy a msáik embernek milyen autója van és a sajátjával foglalkozik.
2020. dec. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Rég meg ette a fene, ha már az embert a kocsija után ítélik meg.
2020. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Akkor a láncfűrész is buzás? Mert a kézifűrész az az igazi férfias? Vagy a klimás autó is buzás?
2020. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!