Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó miért férfiassá...

Automata váltó miért férfiassági kérdés?

Figyelt kérdés

Automata váltósat vettem, most már nem ülnék vissza manuálisba. De sok havertól megkaptam, hogy hát azért ez ilyen nőies, b*zis dolog. :D


Mert hogy így nem kontrollálom teljesen az autót. Szóval ez ilyen kontrollmániás férfiak hülyesége?



2020. dec. 20. 12:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Mondd a haverjaidnak, hogy ők a b*zik, ők azok, akik kényszeresen markolásznak, masszíroznak egy kemény rudat :-)
2020. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj az ilyen "haverok"-ra! (Néha vannak olyan "szakértő" vélemények hogy: "Heteróként nem tudom elképzelni hogy egy ilyen márkájú kocsit vezessek."
2020. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ez nem férfiassági kérdés, csupán több hímnemű van rákattanva az autózásra, így legfőképp tőlük jönnek az okosságok. Én nő vagyok, és én is ferde szemmel nézek az automata váltókra. Nem cikizek érte senkit, bár magamban megállapítom, hogy na ez is lusta módon szeret vezetni, vagy nem is tud rendesen vezetni. :D Vagy, ha nem volt választása, mert abból a típusból nincs manuális, akkor nem ítélkezem. :D
2020. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

#13


Avass már be minket miért lenne lustaság vagy béna vezetői készség ha valaki Budapestre és környékére vagy egyéb nagyvárosra, ahol 1,5-2 órát is állhatsz dugóban nem szopatja magát kézi váltóval?

2020. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
40%
#14 hagyjad, tipikus hülye nő...
2020. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
79%
A 13-as komment a kulcsa a kérdésnek. Hát azért b*zis az automata sebváltó, mert a nők lenéznek miatta.
2020. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor ezek szerint a 2014-es V8 Mustangom egy csajos autó, én pedig egy f.sznyelő b.zi vagyok amiért automata váltóval van szerelve, így jártam. 🤷‍♂️
2020. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

#13 Igen, asszem megtaláltuk a másik oldalát a történetnek.

Na kérdező, ezért férfiassági kérdés.

2020. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ferfiassagi kerdes.

Nalam az auto funkcionalitas miatt van nem hobbi miatt. Ha hobbi autom lenne akkor lehet kezi valtosat vennek es ott beszelhetnenk elmenyrol mert a hobbi autok nem mezei 1.4es benzinesek meg 2.0 TDI.


Nekem azert automata az autom mert Amerikaban elek, itt nem sok a kezivaltos.

Sokkal kenyelmesebb vele autozni a forgalomba es a lenyeg hogy elvisz munkaba.


Ha ismet Magyarorszagon elnek akkor is vennek automatat ha talalnek olyat ami tetszik.

2020. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%

:D Ezen miért akadtok ki? A kényelemre vágyásban nagy szerepe van a lustaságnak. Ha valami plusz feladatot meg lehet oldani kevesebb energiával, akkor sokan ezt az utat választják. Ez nem baj, viszont mindenki azt gondol róla, amit akar. Nem?

Az meg nem ritka eset, ha valaki azért vesz automatát, mert nehezen boldogul a manuálissal. De ezt csak ő maga tudja, hogy így van, a külső szemlélők max találgathatnak, ahogy én is. (13-as voltam)

2020. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!