Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 26 éses aotomat eladtam...

Nemecsek Gabor kérdése:

26 éses aotomat eladtam adásvételi szerzödéssel jelképes összegér.,mégsem tudom a nevemröl leiratni.Külömbözö papirokat kérnek amelyeket nem tudokbemutatni.A cég akitöl vettem megszünt.Mi a teendőm?

Figyelt kérdés

#Gk névről valo levétel.
2020. dec. 21. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

A cég akitől vette, úgy kerül a képbe, hogy valamit kummantottak már a vásárláskor is, amit megpróbált a kérdező tovább kummantani a vevőnek, de kiszúrta az ocsmányiroda, így most kérik tőle az eredeti, vételi szerződést, ami ugye el van kummantva, így kéne neki az eladó, de hát az már felejtős.

Szóval kilátásban van egy fincsi eljárás okirathamisítás miatt.

2020. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
AZt miért nem írod le hogy mi aza különböző papír amit kérnek tőled ???
2020. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A bodzaszedő, böribe megy? :D
2020. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi a teendőd? Felkészülni egy hosszú és macerás eljárásra, mert valószínűleg az autót nem vetted meg rendesen annak idején. Volt valami bunda a dologban, ami most kibukott.
2020. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mindentudó99 ***** válasza:
78%
T8z perc elintézni az okmányirodát. Még a biztosìtònak se kellett semmit küldenem. Hazaértem felhìvtam a biztosìtót már beleláttak a rendszerbe hogy eladtam az autòt. Leìrhatnád mit kérnek. Egyszer jártam ìgy cègtől vettem de igazából magánszemélyen keresztül. Àt akartam iratni . Hiányzott a cègbélyegző az adásvételiről. Sebaj megkeresem a céget gondoltam. Már rég megszünt. Mit ad Isten volt egy olyan bélyegző készletem amiből bármilyen szöveget kirakhattam. Csináltam egy cégbélyegzőt rápecsèteltem átìrták.
2020. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!