Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, volna-e igény...

Mit gondoltok, volna-e igény zárt, fedett, kerékpártárolóra jelképes összegért a debreceni távolsági buszállomástól 5 percre?

Figyelt kérdés
Milyen igényeik lehetnek egy kerékpárosnak tároló esetén?Gondolok itt kézmosási lehetőségre, pumpára, stb. A tervezett tárolótól 2 percre van egy kerékpár üzlet és szervíz is.Mit tekint egy bicajos jelképes összegnek, havi vagy éves bérleti díj esetén, amit szivesen megfizetne a biztonságért? A kényelemért?

#kerékpártároló #debreceni buszállomás
2014. ápr. 12. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, de 5 perc az én számításaim szerint 4-500 méter. Felénk azok a kerékpár megőrzők is bezártak, amelyek a vasútállomás közvetlen szomszédságában voltak, mert nem volt igény rájuk, pedig 12000-es városról van szó nem faluról, és a távolságok is nagyok. Manapság kerékpár helyett autóval mennek ki az állomásra, pedig ezernyi kerékpár volt régen a megőrzőben. Persze a gengszterváltás után ott is megnőttek a rongálások, lopások, ez is hozzájárult a bezáráshoz.


Persze Debrecen 20* akkora, lehet hogy beválik. A szerviz jó ötlet, de akkor már egy defekt miatt ne kelljen még 200 métert menni, javítsd meg ott helyben.

2014. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam erre, mert lehet olyan vidéki, aki nem busszal akar munkába vagy suliba menni Debrecenen belül, hanem biciklivel. Lehetnek olyanok, akiknél nincs a társasházban közös tároló, nálunk például onnan is lelopták a bicajunkról az ülést.
2014. ápr. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!