Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kipróbáltam egy másik...

Ma kipróbáltam egy másik oktatót (felújító vezetés) és nagyon bevált. Hogy mondjam el a másiknak, hogy nem szeretnék nála több órát venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném megbántani a másik oktatót, de vele 5 óra alatt egyszer mentem ki a városba fél órára kb, és akkor is folyton belenyúlt a kormányba, előtte meg végig a rutin pályán voltunk és csak kormányoztunk.

A városban is úgy voltam, hogy akkor is ő használta a pedálokat és én csak kormányoztam és indexeltem.

Ma ezzel a férfival úgy érzem, hogy egy óra alatt többet tanultam, mint a másik oktatóval 5 alkalom alatt...

Viszont annyira kellemetlen....így is kihúzta belőlem az oktató, hogy ki volt ez a másik, és direkt nem mondtam meg a nevét, de valahogy rájött mert rákérdezett, hogy melyik autósiskola volt.

Gondolom ezek mind ismerik egymást...

Nagyon nem szeretném megbántani a másik oktatót, mert én azt gondolom, hogy biztos hogy nagyon jó oktató, csak nekem másra van szükségem.

Ez olyan szerintem mint a nyelvtanulás.

Amíg az egyik tanár módszerével csak nyögvenyelősen tanulok, addig a másikéval sokkal könnyebben...

Ti hogy közölnétek?

Megmondanátok őszintén hogy mi a helyzet, vagy inkább mondjam azt hogy szüneteltetem...

tulajdonképpen szerződésem egyik iskolával sincs, mivel már van jogosítványom, tehát szabadon ugrálhatok az autósiskolák között.

Tényleg ne értsetek félre, én nem tartom magam rigolyás embernek, de most ez az óra rádöbbentett arra, hogy a másikkal 5 órán keresztül szinte semmit nem csináltam...



2020. dec. 22. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"A városban is úgy voltam, hogy akkor is ő használta a pedálokat és én csak kormányoztam és indexeltem."


ez így eléggé lehúzásnak tűnik, hogy egy jogosítvánnyal rendelkezőt ennyire a nulláról oktasson


szerintem felesleges belemenni, egyszerűen ne kérj újabb időpontot


ha rákérdez, akkor annyit mondasz, hogy most nem aktuálisan

2020. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Az oktató nem a barátod, nem a te dolgod a lelkivilágával foglalkozni. Ha szar a szolgáltatás, amit nyújt, akkor le kell cserélni.

Ha az autószerelőnél otthagysz egy csomó pénzt és nem jól javítja meg az autódat, akkor sem mész másik szervizbe, nehogy megsértődjön?

2020. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a lelki vilagaval foglalkozni, annyi tanuloja van h 2nap mulva azt se tudja ki vagy. Felhivod, elmondod hogy mashol massal folytatod de koszonod a lehetoseget. Ennyi. Nem kell magyarazkodni, h miert meg tokom tudja. A mostani a vilag vegeig lehuzott volna csak. En elso oora utan dobtam az oktatom,nem bantam meg.
2020. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....utolsó jó tudni, hogy más is lecserélte már az oktatót...azért nagyon sok múlik rajtuk....

És te is felújító vezetésre jártál utolsó?

Amúgy igazatok van, tényleg nem kellene ezzel foglalkoznom...

amúgy én is gondoltam rá, hogy lehet hogy el is felejt addig az oktató és ő sem fog jelentkezni.

Most az ünnepek alatt úgysem mennék hozzá.

2020. dec. 22. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Le akart húzni pénzzel téged. Több óra alatt tanultál volna meg vezetni ami + pénz! Ne sajnáld, küldd el melegebb éghajlatra
2020. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jaj azt semmiképp nem szeretném...nem hiszem, hogy tudatosan le akart húzni. ezt valahogy el sem tudok képzelni róla..azt nem tudom, hogy mi volt a célja ezzel a módszerrel, de gondolom ő így tanulta, hogy így kell tanítani.

De amúgy az a másik oktató sem értette, hogy ennek így ilyen formában mi értelme volt.

Nekem azt mondta, hogy azért nem viszi ki a tanulókat a városba először, mert gyakran lefulladnak..

Hát nem tudom...

2020. dec. 23. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!