Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kipróbáltam a koplalást és...

Kipróbáltam a koplalást és többnyire bevált! 15/fiú vagyok.173cm.89kg ról 71kg ra sikerült lefogynom. Ezt a sujjt szeretném mégtovább csökkenteni! Milyen módon lehetne? Továbbá nincs pénzem konditermekbe járni és fogyókúrás kajákra sincsen pénzem!

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

3 hibát véteni egy ilyen rövid szóban, mint a súlyt... Ritkán szólók be a helyesírásra, de ez már kiverte a biztosítékot.


Nos, felőlem koplalhatsz tovább, hol fáj az nekem? De jobb lenne életmódváltással, mozgással fogyni, kellemes kalóriadeficit mellett.


Nem hinném, hogy van olyan, hogy "fogyókúrás kaja", persze vannak ezek a tipikus vackok, de normális ételekkel kéne fogyni. Ezek egy része rém olcsó, mások kicsit drágábbak, de megérik (állati fehérjét extrém olcsón nem kapsz. nem kötelező, de sokunknak egyszerűbb vele, mint vegán stílusban). Sokféle zöldség, zab, rizs, tojás, ezek igazán megérik az árukat s nem kerülnek sokba, persze ez csak pár példa.

2017. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell konditerembe járni, máshogy is sportolhatsz pl. kocogáshoz nem sok minden kell, tornázhatsz otthon is, rengeteg gyakorlat van a neten. Koplalás helyett pedig kerüld a hizlaló kajákat (amik nagy zsír- ill. szénhidrát-tartalmúak), fogyassz sok vizet és rostban gazdag, kalóriaszegény ételeket pl. sok nyers zöldséget.
2017. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

A kalóriatöbblet hizlal, nem a zsíros vagy szénhidrátos étel. Rengetegen fogynak erősen szénhidrátos vagy még inkább zsíros ételekkel, mert őket az laktatja, így deficitben is jóllaknak, semmi gond. Nyilván a mennyiséggel nem szabad elszállni, bármiről is van szó, főleg a sok fehérje egészségtelen és általában drága, valami másra kell alapozni az energiabevitelt, szénhidrát vagy zsír.

A szénhidrát- ÉS zsírdús étrend viszont már keveseknek ajánlatos, amennyire tudom, főleg kis kalóriakeretnél. Azért ismerek olyat, aki ilyennel tud csak élni s fogyni is, 70 kiló alatt. Ez a nehéz az egészben, egyedi, nincsenek kőbe vésett szabályok, csak az a pár, ami az alapvető tápanyagigényekről szól (ez az egészség miatt) s az alapvetés, hogy a fogyáshoz kalóriadeficit kell, ez szükséges és elégséges feltétel.

2017. okt. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ide regisztrálj be: [link]

(Itt be tudod állítani ha akarsz még fogyni, de aztis ha meg akarod tartani a mostani tömeged stb)


Először nézd meg, hogy eddig a koplalás közben mennyi volt a napi kalória adagod. Ezt próbáld szépen fokozatosan emelni ahoz amit a kalorabázis ír. (Hetente 50-100 kalória pluszba)

A kaja szinte mindegy, de érdemes felhagyni a csoki,üdítő,lisztes dolgokkal, nem csak azért mert nem egészséges...hanem mert ezekben irdatlan sok a kalória..pl néhány kanál nutella simán lehet egy napi adag kalóriád..aztán közben kicsit sem laktat.

Sport: Sok minden van, szerintem otthon saját testsúlyos edzést érdemes csinálni(googlen mindenféle gyakorlatot megtalálsz). Ha majd jobb idő lesz akkor biciklizés,kocogás/futás is mehet. Esetleg keresel a YouTubeon ilyen "tv tornát" és azt is lehet csinálni. Fontos, hogy ezeket is írd be kalóriabázison.

Sok sikert.

2017. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, senki nem mondta azt, hogy a koplalás (bár nem pontosítottad ennek mibenlétét) nem csökkenti a testsúlyt. Ha eddig túlzabáltad magad, akkor most normál adagok is "koplalásnak" számítanak. Ha most fokozod a fizikai munkát, futsz, sportolsz, vagy akár csak gyalogolsz napi 10-15 km-t, akkor tovább csökken a súlyod.
2017. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a koplalással csak az a gond, h oké, lefogysz.utana egesz életedben koplalni fogsz? mert eszel majd egy tányér rendes kaját, és máris a kétszerese jön vissza.csirkével salataval is lefogytal volna ennyit.
2017. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!