Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem fura ez az autó ilyen...

Nem fura ez az autó ilyen paraméterekkel, ennyi km-rel?

Figyelt kérdés

10 éves Audi A4-ről van szó, 2 literes dízel motorral. 2013-ban importálták az országba, azóta itthon már 4 tulajdonosa volt. Most van benne 130e km. A rögzített állásoknál évente 6-9e km ment bele állítólag.

Csak én vagyok túlságosan gyanakvó?


2020. dec. 27. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, abszolút hihető. :-)

Csak azt nem értem, hogy miért ennyire kretének az óravisszatekerésnél, mert itt durván kilóg a lóláb.

2020. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért tekerik ennyire hihetetlen értékre, mert erre van igény. A kérdező utánanézett, gyanakodott és valószínűleg nem fogja megvenni. De mivel dízel Audiról van szó, 1-2 héten belül jön majd valami balek, aki csont nélkül bekajálja a kamut, nem is gondol bele, hogy valós lehet-e az óraállás, csak vigyorog csillogó szemmel, hogy meglelte a Szent Grált, alig használt nímettótó, épp csak be vót járatva, oszt' fillérekér' adták.
2020. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eleve 230.000-ről tekerték vissza importnál, azóta meg, ahogy írták minden adásvétel előtt visszatekerték.
2020. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sőt innen kitalálom, egy nyugdíjas orvosé volt aki csak a misére járt vele.....
2020. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha csak ennyi van benne? Van aki keveset megy, vagy több autója is van, nem gyűl sok km.
2020. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Elméletben lehetséges, de nem olyan sok ilyen létezik.
2020. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért vesznek dízelt, hogy aztán meg ne használják. Vagyis ezt max kis autóknál tudom esetleg elhinni, de egy A4-essel már inkább pályázik az ember tartósan... 10 évvel ez a futásteljesítmény évi 13000 km lenne, dízelnél... Persze... 3 éves korában, amikor bekerült az országba, akkor lehetett benne 130e km.
2020. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!