Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek vw borája van, milyen...

Akinek vw borája van, milyen kocsi? Mert hallottam ezt-azt, és nekem tetszik:-) ) )

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, bár nem vennék. Imádom a vw-eket...

Pont tegnap fejtettem ki apámnak, akinek a passat és a borra az álmai autója... és lehet, h lassan egy borára össze is jön neki.

Szerintem Borat nem éri megvenni... Mert ugye kb olyasmi, mint egy jól felszerelt golf, de sokkal sokkal több az ára. majdnem annyi, mint egy passat-nak... Akkor, ha már lenne 3-3.5 m ft-om autóra, akkor inkább várnék még fél évet, és vennék 2-300.000-rel többért egy passat-ot...

De sajnos nincs ennyim, ugyhogy én is csak álmodozok egy 6 sebességes passat 1.9 pdtdi-ről :D

2010. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:-))))))))))
2010. aug. 13. 14:13
 3/3 anonim ***** válasza:

a IV. golf padlólemezére tett autók, mint pl a korábbi skoda oktávia, korábbi seat leon, korábbi seat toledo, és a Bora is már megbocsáss, de a legrosszabb autók a kortársaik közül.


most nagyon sokan nagyon hangosan, és nagyon fröcsögve fognak oltani, mert rengeteg embernek van/volt ilyen autója, vagy vágyik egy IVes golfra, vagy borára, és fáj neki, ha csúnyát hall az autóról. totalcar.hu népítélet rovatát ajánlom figyelmedbe, ha nem hiszel nekem.


nem vagyok egy nagy VW rajongó, de ha bora vagy passat, akkor inkább passat, és ha már választani lehet, akkor inkább a 2 literes PD tdi (tehát a régebbi, nem közös nyomócsöves) mint az 1,9 PD, vagy a 2,0 CR tdi. kurv@ ronda hangja van, kerreg, mint egy traktor, de sokkal tartósabb, megbízhatóbb konstrukció.

2010. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!