Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom hogy lassan...

Honnan tudom hogy lassan csereérett a kuplungom?

Figyelt kérdés
A szerelőm azt mondta, hogy kb 70%-os már. Az autóba 190e km van. De próbáltam úgy, hogy behúztam a kéziféket és ráengedtem egyesben de elhúzta az autót behúzott kezifékkel. Hangja nincs és középtájon fog. Akoor indokolatlanul akarja kicserélni vagy tényleg ki kell?
2020. dec. 30. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
A motor ígyis úgyis kipörög, az nem mindegy hogy hajtja is a kerekeket fixen, vagy csak csúszik. Amúgy kettesben tiltáson már nem a hármast kéri hanem inkább az ötöst... Szerintem ha rossz is, akkor se cserélj kuplungot. Nem lesz így hosszú életű az az autó, ha ilyen műszaki analfabéta illetve a vezetést tekintve is inkább antitalentum...
2020. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es. Köszönöm szépen a választ, te biztos nagyon ügyes és profi sofőr vagy! A műszaki tudásodra pedig én is büszke vagyok. Megtisztelő volt, hogy válaszoltál!
2020. dec. 30. 16:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszi! Én ilyet nem mondtam, de legyen igazad.. Arról meg nem tehetek hogy irdatlan nagy 🌳szságokat írsz.
2020. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!