Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire problémás a Nordex...

Mennyire problémás a Nordex téli gumi? Személye tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés

Egy sajnálatos haláleset miatt "hozzájutnék" olcsón pár száz km-t futott Nordex téli gumihoz. 165/70-13

Amúgy is akartam venni a januári fizumból valamit.

Nem a legjobbakat írják róla a tesztek.

Aki járt ilyennel,nagyon gáz,vagy vállalható?

Helyileg Alföld(Nagykőrös)


2020. dec. 30. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondom:

Személyes tapasztalat!!!

2020. dec. 30. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Neten nincs vele semmi tapasztalat szakmai fórumon se.

Nem fogsz itt se kapni értelmes választ.

Barum alatt ne vegyél semmit. Az a baj, hogy megveszed a fos gumikat és a gumis ugyan úgy 10 ezerért rakja fel mintha értelmes gumit vettél volna.


Személyes tapasztalatom van Riken és Taurus gumival. Rettenetesen rossz. 75 lóerős autóval elkapartam szárazon csomószor indulásnál. Szóval gondolhatod mennyire tapadnak ezek. Komolyan egy normális nyári gumi jobb volt télen mint ezek az olcsó téli gumik.


Így is rettentő sok baleset történik az utakon, sokat javítod az esélyeket ha jól tapad amit veszel és jó a fékútja. Engem mentett már meg prémium nyári gumi nyáron. Kb 30 cm-re álltam meg az előttem lévő autótól. Mondták, hogy budget gumival egy az egyben elvittem volna a hátulját.

2020. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél négyévszakos prémiumot, ha nincs pénzed két szetre.
2020. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. Te biztos egy falábú idétlen sofőr vagy.

Nekem nyári Taurus van fenn állandóan és jó.

De lehet akkor hogy nem vagyunk egyformák.

2020. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös: ahhoz tényleg nagyon falábúnak kell lenni hogy elkaparjon szárazon. Könnyű addig dumálni amíg nem próbáltál egy normálisabb gumit. Nem kell folyton arra figyelni, hogy jajj óvatosabban induljak, jajj óvatosan vegyem a kanyart, esőben fele annyival menjek stb.

Nem akarom azt mondani, hogy minden méretben rossz a Taurus de 195/55 R15-ben az volt. Azt tudni kell, hogy kisebb nagyobb méretekben változhat a gumi keverék. Illetve évről évre javulhat is. Én kb 5 éves gumit próbáltam.

2020. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4.Eddig is 4 évszakost használtam,6,5 évesek a mostaniak.

Viszont egy éves,alig gurult gumik megvigyázott,hibátlan szép felnikkel együtt 15ezerért-ne ítéljen el senki-ha gondolkodóba ejtett. Szinte egy darabot kapnék(szereléssel)ennyiért.


Boldog új esztendőt mindenkinek!!!

2020. dec. 31. 21:26
 8/9 A kérdező kommentje:
3. A két céges puttonyos Opelt sokat hajtom,az egyiken Hankook,a másikon Rikeen van, -nem vettem észre számottevő különbséget.
2020. dec. 31. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
15-ért én bevállalnám. Majd látod milyen. Max óvatosabban vezetsz ennyi.
2020. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!