Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mennyire érné...

Első autónak mennyire érné meg egy városi crossover-t venni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és nem sokára eljutok a forgalmi vizsgáig, és majd amikor sikerül, akkor szeretnék venni magamnak egy autót. Városi crossover-eket nézegettem, mert maga az autó kivitele teszett meg, de nem tudom mennyire tanácsos első autónak venni. Kifejezeten nem vagyok otthon az autós témákban, ezért kérdezem, amiket néztem az az hogy benzines legyen, és max 1,2 millió (mondjuk ez a nagyon max). Mielőtt bárki írná, nem csak abból fogok autót venni, hogy crossover, meg benzines, majd ismerősőöm segít benne, csak azért kérdezem, hogy kicsit jobban tisztában legyekl vele.

2021. jan. 2. 19:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

7: papírdoboz vagy sem volvoban is meg lehet halni ha neked jön egy ricsike 150 el a belvárosban csak szólok ha eddig álomvilágban éltél volna. Ettől függetlenül sose viattam, hogy gyenge a lemezelés de nem ütközni veszi az ember a swiftet.

Kérdező tökéletes pattanj be a swiftbe tavaszig nyomd vele ráérzel, gyakorlod a kresz-t, a sávváltásokat, hegyekbe is vidd el kézifékes indulásra, ha megvannak az alapok nyugodt szívvel elengedlek egy terepjáróba.

2021. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
#11: Bármiben meg lehet halni... Csak nem mindegy, hogy milyen ütközésnél milyen valószínűséggel. 1,2 millió a keret, négyszer annyi, mint a Swift, ennyiből fényévekkel jobb autót lehet venni minden téren, még biztonság terén is. Valahogy ezt mindig elfelejti mindenki amikor kezdőnek ajánlgat autót
2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
mert nem reacionális, ha oldalról jönnek beléd az ajtó ugyan ugy a mellkasodban köt ki a volvoban is meg a swiftben is, nem fogja fel a motortér. Hiába a propaganda
2021. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Abban nem látok problémát, hogy crossovert szeretne, hisz az tetszik neki.

Csakhogy az említett összegért nem adnak használható állapotban.

Az autót nem csak megvenni kell, a fenntartása is költség, a megéri vagy nem éri meg teljesen értelmezhetetlen.

Anyagi szempontból nem éri meg, az autó nem befektetés, ha nem munkaeszköz.

2021. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ez most mindegy
2021. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!