Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW 320d modellekben tényleg...

A BMW 320d modellekben tényleg nagyon kicsi a beltér?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam hogy 180cm-nel magasabb emberek szállítására kényelmetlen, illetve hogy hátul a három személy számára kevés hely van, ez igaz? Illetve mennyire elegendő a csomagtartója? Tapasztalatok?
2021. jan. 4. 16:53
 1/4 anonim válasza:
100%
igen
2021. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik 320d? Mert kb úgy van értelme a kérdésnek, és nyugi a 330d-ben sem nagyobb xd
2021. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"illetve hogy hátul a három személy számára kevés hely van, ez igaz?"

Az összes ilyen méretű autó kicsi hátul 3 személynek.


"Én úgy hallottam hogy 180cm-nel magasabb emberek szállítására kényelmetlen"


190 magas vagyok. Nekem az E46 is és az F30 is kényelmes volt elől :D

2021. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hátul rövidebb úton például városon belül elfogadható, de az ötszemélyes horvátországi nyaralást azért ne ezzel tervezzétel. Én 180 magas vagyok, anno volt E46-om és egész kényelmesen elfértem benne, sőt ahogy nekem kényelmes volt majdhogynem teljesen előre volt állítva az ülés.

Ez mindenkinek más, menj el egy kereskedésbe és próbáld ki, ha úgy érzed kicsi nézz nagyobb modellt.

2021. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!