Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10-15ezer forint körül milyen...

Gábor19... kérdése:

10-15ezer forint körül milyen menetrögzítő autós kamerát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Hivatásos sofőrként dolgozok, és azon gondolkodtam hogy érdemes lenne beszereznem egy ilyen kamerát.
2020. nov. 23. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Xiaomi terméket nézegess, ár-érték arányban elég jók.
2020. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Xiaominak valóban van egy menetrögzítő kamerája, ami ha nem tévedek 14 vagy 15 ezer forint. Személyes tapasztalatom nincs róla (még, mert azt tervezek venni én is, csak még nem jutottam el odáig), de a youtube-on lévő felvételek meggyőzőek legalább a képminőség tekintetében.
2020. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Xiaomi 70 mai


Asszem ez a neve

2020. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Xiaomi. Nem csak szép képe van, de ilyen áron van benne pár funkció, amik amúgy inkább a 30-40 ezres kategóriában jelennek meg.
2020. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Felejsd el a xiaomit...


Navitel R600.

5000ft-tal drágább és tűéles képe van és jó az éjszakai felvétel minősége is.

És legalább van kijelzője, ott helyben visszatudod rajta nézni a felvételt ha szükséges, nem kell hozzá okostelefon meg alkalmazás.

2020. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyat amin jól láthatók a rendszámok. Jártunk már úgy, hogy valami barom úgy előzött, hogy levitte a bal oldali tükröt. Jól jött, hogy jól látszódott sötéttel is a rendszáma. Így könnyen meglett és zsebből kifizette a kárt.
2020. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!