Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ár érték arányt figyelembe...

Az ár érték arányt figyelembe véve, melyik a jobb kisteher autó: wv transporter vagy ford transit? 600 kg árút szeretnék szállítani rendszeresen.

Figyelt kérdés
kisteher autó
2021. jan. 10. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon függ az állapotától.
2021. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
A volkswagenek általában nagyon túl vannak értékelve.
2021. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy szerintem, hogy mit akarsz szállítani és mennyi a keret.

Ha T4 opció, akkor én azt mondanám, ha ennél drágább kategória is belefér, akkor inkább Ducato/Transit lenne a választás, annak ellenére, hogy VW párti vagyok

2021. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

A Fordok sokall jobbak, mint a másik.

Vw-nek nagyobb a neve mint a tudása.

2021. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 10. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

vw t4 jó választás 2.4 szívódízel vagy 2.5 tdi, fogyasztásuk nem kevés 10-12 liter. szíjasok, amit csergethetsz 80e környékén, ha sokat mész vele szívás. t5 nem megbízható már egyik motorral se.

Transit rohad, nagyon és 2.2 motor egyáltalán nem tartós. Legjobb master 2.3 nem kell megilyedni egy 500e km futastól se, mert simán tudja az 1millió km-t. Láncos, amit nem kell cserélni 500e kmig, még ridegtartva se. Fogyasztás 7,5-8,5liter!

2021. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!