Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legrosszabb autó...

Mi volt a legrosszabb autó amivel hosszú útra kellett menned?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Renault Thalia 1.2, 4x jártam meg vele Németországot, 1300 km egyirányban. Igazából ez egy nagyon jó, és megbízható autóm, csak sokan elképednek, mikor mondom hogy hol járok vele, azért írtam ide.

Dacia 1310 TX-el erdélyi túra többször, Transzfogaras, Transzalpina, meg minden más. Kb 1500 km-es körutak, teljesen eseménymentesen.

De a legjobb az akkor huszonvalahány éves, hosszú-magas VW LT volt, csillió km-el, amivel kimentem Észak-Rajna Vesztfáliába, hazafelé szarásig pakolva. Emelkedőkön épp hogy nem gurultam vissza, de szép lassan hazagurultam vele :D Igazából ez is eseménytelen volt.

8as

Sierrák tényleg ilyenek (voltak). Egyik legjobb haveromnak volt tizenpár évvel ezelőtt, a kormányon egy egészet kellett fordítani, ha egy biciklist kikerült vele 😅

2021. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!