Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla 1.8 TS 192 le...

Toyota Corolla 1.8 TS 192 le mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem szándékom a kérdés alatt vitatkozni de a tisztánlátás érdekében muszáj. Javítottak az 1zz motoron és jobb lett de akkor is ették az olajat csak nem annyira.

Egyáltalán nem erős kijelentés, hybrid járgányok nagyrésze már tartja tempót vagy lelépik. Pl.: Az új Suzuki Swift Sport már majdnem olyan gyors, mint a corolla... El kell fogadni, hogy ezeknek az autóknak a hajója már elment.

Kanyargós úton a Celica jó, Corolla már nem annyira. Facelift előttinek ugyan az a futóműve mint a "sima" Corollának, fl után már kapott 1-2 tuningot és azok már jobbak de mindig nem olyan jó, mint egy Celica. Még valami a kanyargós utakhoz... Igaz versenypályán fordulhat elő de egy hosszú, nagy tempójú kanyarban simán levegőt tud szívni az olajszivattyú, mert nincs normális olajteknő a motor alatt... Fl. 1zz-nek olajteknőjét szabják alá.

2023. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést, valamiért a kiírásban nem vettem észre hogy Corolla, végig Celica hitben voltam. :D
2023. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!