Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz átszokni...

Mennyire nehéz átszokni dízelről benzines autóra? Elég hozzá fél óra?

Figyelt kérdés

Dízelen tanultam, aztán néha vezettem egy 206-os dízelt. És 3 nap múlva kéne mennem 150km-t egy benzines régi swifttel.


Ha úgy csinálom, hogy elindulásnál adok egy gázfröccsöt,és utána óvatosan felengedem a kuplungot akkor elindul az autó?


A másik kérdésem meg az lenne,hogy a dízelekkel úgy közelítettem meg a körforgókat, hogy 90-ről lelassítottam, és közvetlenül a körforgó előtt nyomtam csak be a kuplungot, és váltottam 2-esbe. Ezt meg lehet csinálni swifttel is, vagy ott folyamatosan vissza kell majd kapcsolgatni?


És ha kettesbe vagyok, akkor elindul az autó csak kuplungal? (már ha gurul persze)



2021. jan. 15. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
még jó h elektromos autóban nincs tengelykapcsoló pedál :D
2021. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

#11

Volt már itt olyan debil aki megkérdezte, elektromos autót hogyan kell vezetni...

2021. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
javaslom a bringó hintót max :D
2021. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!