Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még régi swiftet...

Érdemes még régi swiftet venni(futárkodni)?

Figyelt kérdés

Ugye elvileg olcsó fenntartású, igénytelen és egyszerű autók.Nincs velük folyamatosan probléma. Ezek a pozitív előítéletek velük szemben(a negatívakat hagyjuk,futárautónál ezek a szempontok)csak kérdés, hogy ezek mennyire igazak még,lévén a legfiatalabb is 18 éves. Hallottam olyat is, hogy hogy nem is olcsó egyáltalán a fenntartása csak azoknak akik otthon maguknak szerelgetik meg hegesztgetik,amúgy meg drága a szerelő és ezeknél már mindig lesz valami, mi a véleményetek? Itt is egy hosszabb negatív írás ami ezeket taglalja:

[link]

/ne_hazudj_suzukis_tudom_hogy_hazudsz/


Ha mégis azt mondjátok hogy érdemes ,akkor még kérdés, hogy milyet, mert 150-től 450 ezer forintig vannak működő darabok általában:

Venni egy 150 ezres csúnyán lelakott, rozsdás példányt minél több műszakival, használni amíg tart a műszaki, aztán bontó, és venni a következőt vagy ez így hülyeség mert sok bajom lesz vele és vegyek egy 3-400 ezreset és akkor az pár évig valószínű tényleg problémamentes lesz és jó kis munkaeszköz lesz, amivel nem kell foglalkozni. Mi a véleményetek?



2021. jan. 20. 08:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha találsz rozsdamenteset vagy normálisan kilakatoltat és nincs komolyabb baja más téren sem akkor marha jól jársz vele.

Bár én már nem mernék beleülni, főleg nem sokat autózni munkaszerűen a biztonsági elemek hiánya miatt. Inkább egy facelift utáni Megane 1-be ülnék vagy Kangoo abból a korból, bár ezek 3 Swift árába kerülnek az igaz, de Swiftnél nagyobb bajai nem nagyon vannak.

2021. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!